TomTom rozdává vánoční softwarový dárek

TomTom rozdává vánoční softwarový dárek

Ještě v noci vydala společnost TomTom novou verzi aplikace TomTom Bandit pro iOS. Předpokládáme, že pro Android vyjde brzy na to. Nejedná se jen o balík oprav, ale o přidání mnoha funkcionalit. Sami jsme se přesvědčili, že výrobce poslouchá své zákazníky na svém diskusním fóru a návrhy implementuje do svých řešení. Pojďme se tedy na tyto novinky podívat.
První a zásadnní novinkou je to, že aplikace už nevyžaduje připojenou akční kameru. Zákazník, který se nemůže rozhodnout, či koupit tento produkt, může software vyzkoušet v offline režimu s ukázkovými videi.

TomTom Bandit

Další zásadní novinkou, na kterou se naléhalo v diskusním fóru TomTomu je větší využití GPS informací. Kamera sice ukládá informace, ale nijak je zatím navenek nevyužívala. Sloužili k identifikování rychlosti. Teˇuž můžete mít trasu zobrazenou ve videu, tak jak jste doteď mohli mít zobrazenou rychlost, přetížení, nadmořskou výšku či srdeční tep. Navíc je možné určit, do kterého rohu tento údaj chcete umístit. Výsledné video teď už můžete sdílet i přímo na Instagram. Navíc je tu předdefinované ukončení videa krátkou animací od TomTomu, kterou můžete samozřejmě vymazat.

TomTom Bandit
TomTom Bandit

S novinkami ještě nekončíme. Zapracovali i na audio stoě ve videu. Teď si můžete vybrat jakýkoliv úsek z úřidané hudby a nastavovat úroveň hlasitosti pro samotnou audiostopu ve videu a úroveň hlasitosti pro soundtrack. Stačí, že soundtracky máte nahrané ve svém telefonu. Kromě toho ještě přidali sice zatím jen jednu prolínačku, ale je to dobrý směr i představa toho, co všechno tato aplikace umožňuje. Věříme, že v budoucnosti přibude mnohem více prolínaček.

Nepřehlédněte:
Co má pro nás schované TomTom pro rok 2016?
TomTom Bandit
TomTom Bandit

Nakonec ješte kromě dalších jazyků přidali do aplikace i češtinu. Jediné, čeho je nám trochu líto, je to, že si jazyk nemůžeme zvolit, ale bere si nastavení přímo z telefonu. V případě, že máte nastavenou slovenčinu, tak aplikaci máte v angličtině, ale pokud je telefon v češtině, tak je aplikace v češtine.

Děkujeme TomTom-u, že poslouchá zákazniky. Pokud vám tedy něco chybí nebo máte návrh na zlepšení, navštivte diskusní fórum. Pokud ještě nejste přesvědčeni o přednostech kamery TomTom, stáhněte si tuto aplikaci!
comments powered by Disqus