TomTom přidává do svých hodinek další funkce

TomTom přidává do svých hodinek další funkce

Ještě před tím, než vypustí TomTom aktualizace pro svoje sportovní hodinky pro notifikace hovorů a sms zpráv, tak tu máme jinou aktualizaci, která rozšiřuje funkčnost všech aktuálně prodávaných sportovních hodinek.
Fitness věk
Ten ukazuje, v jaké kondíci se nacházíte tím, že si porovnáte svou úroveň VO2max s globálními průměry pro váš věk a pohlaví. Získáte fitness body s každým tréninkem a zjistíte, zda vám nejlépe sedí dlouhý pomalý běh nebo krátký rychlý. To vám pomůže soustředit se na aktivity, které na vás mají opravdový vliv. Takže můžete cíle dosáhnout rychleji a efektivněji. 

Jak to funguje
K určení vaší kondice používáme standard VO2max, což je vaše maximální spotřeba kyslíku zajištěná pomocí tepové frekvence při aktivitě s hodinkami TomTom. Při běhu bude váš VO2max přesnější. Víc info najdete na: https://www.tomtom.com/en_gb/sports/fitness-age/

TomTom Fitness Age

Osobní tréningy

Získejte osobní tréningy a pokyny přímo na hodinkách. Naše GPS hodinky vás budou vést. Co dělat, jak dlouho a jak moc do toho šlápnout. Získejte Fitness body za každé cvičení. Zaměřte se na nejlepší Fitness věk. Na základě vašeho Fitness věku a úrovně VO2max se tréningy stávají v průběhu času intenzívnější nebo méně intenzivní.

Přednahrané cvičení
Přes 50 jedinečných tréningů pro běh a cyklistiku na hodinkách. Orientace podle vašeho cíle - na základě 5 různých cílů ve fitness: Spalování tuků, výdrž, rychlost, síla, kondice. 

Nepřehlédněte:
Novinky od TomTom představené na IFA v Berlíně
Jak to funguje?
1. Vyberte si typ cvičení (zahřátí, cvičení nebo odpočinek)
2. Zvolte si intenzitu (srdečního tepu a tempa) a dobu trvaní
3. Přidejte si tolik segmentů kolik je potřeba, abyste si vytvořili cvičení šité přímo pro vaše potřeby
4. Uložte si cvičení a připojte hodinky. Nové cvičení bude nahrané přímo do vašich hodinek.
Víc info najdete na: https://www.tomtom.com/en_gb/sports/personalised-workouts/

TomTom Personalized Workout

Kompatibilita:
Aktualizace je dostupná pro modely TomTom Runner 2, Runner 3, Spark, Spark 3 a Adventurer. Fitness věk je jen pro modely s cardio snímačem nebo připojením externím snímačem tepu frekvence srdce.
comments powered by Disqus