Štefan Svitko testoval první TomTom Bandit na Slovensku

Štefan Svitko testoval první TomTom Bandit na Slovensku

Vzdy.sk se aktivně účastní příprav na Motocyklovou 6 denní, která je Mistrovstvím světa Enduro a tentokrát bude začátkem září v Košicích. 22.05.2015 proběhla v Košicích tisková konference s organizátory, první představování motocyklů, dresů a výbavy domácí slovenské reprezentace. Tak, jak přišla na poslední chvíli, rozebraná na kusy, motorka KTM Štefanu Svitkovi, přišly i nám na poslední chvíli první 2 kusy outdoorové kamery TomTom Bandit.
První záběry vznikaly ve společnosti country managera TomTom-u Roba Červenáka v prostředí jednoho z košických pivovarů (ty se bohužel neuchovaly).  Den na to už TomTom Bandit na žádost organizátorů zaznamenával pro propagační účely 6 denní první úseky trasy nad Košicemi. Jezdcem a kameramanem nebyl nikdo jiný,než nejlepší slovenský a 4. jezdec letošního Dakaru, Števo Svitko. Můžete si vyhutnat záběry TomTom Bandit snímané za ne právě nejlepšího počasí.


TomTom Bandit se ukazuje jako úžasně uživatelský, přátelský a rychlý. Spolupracuje prostřednictvím WiFi a aplikace v iOS (Android verze brzy), kde si můžete záznamy prohlížet prakticky po pár sekundách. Aplikace umožňuje editovat záznam, spojovat jednotlivé sekvence, přidávat hudbu a údaje o rychlosti či přetížení neuvěřitelně rychle. Vybere sama na základě meta značek ty nejzajímavější části vašeho záznamu a namixuje to do konečného videa, které můžete okamžitě sdílet přes mail, sociální sítě, icloud,... Jedno z videí se nám podařilo vyhotovit vertikálně, upevněním kamery bokem; další video už standardně. Kvalita záznamu je skutečně výjimečná. Záběry z TomTom Bandit budou použity k výrobě propagačních materiálů motocyklové 6 denní.
comments powered by Disqus