Podporujeme s TomTomom slovenské atlety

Večer 17.12. patřil v hotelu GateOne v Bratislavě vyhlašování atletů roku Slovenska za účasti šéfa Evropské atletiky Svein Arne Hansena.
Iveta Putalová, kterou podporujeme s TomTom Runner Cardio zvítězila v anketě Prekvapenie – objav roka a celkově obsadila třetí místo. Iveta překonala v průběhu roku 9x slovenský rekord na 400m v hale a potom i venku. A když sama považuje za svoje největší úspěchy vítězství na UH v Baku, účast na MS v atletice a 5. místo na Světové univerziádě, nám se nejvíc líbila její bojovnost ve finále Mistroství Evropy v Praze a 4. místo. Iveta je výborným objektem i pro fotografy. Její tréner, Marcel Lopuchovský, se kterým spolupracujeme, se stal též druhým nejlepším atletickým trenérem na Slovensku.

Atlét roka 2015 - TomTom

Už druhý rok jsme si vzali patronát nad vyhlašovanou kategorií “ ATLÉT ROKA – MLÁDEŽ “ A podruhé ho získala Michaela Pešková, překážkářka na 400m. Miška ve svých 18 letech vyhrála už první seniorské mistrovství Slovenska, na juniorských mistrovstvích Evropy byla jako nejmladší finalistka 6. Miška si jako trofej pro vítěze zasloužila nový model TomTom Runner 2 Cardio Music a vzhledem k věku věříme, že si užije i bluetooth sluchátka  JBL Reflect Mini.

Ani další námi podporovaní atleti se neztratili.  Danka Velďáková skončila šestá, maratónkyně Katka Bereśová sedmá a dálkařka Janka Velďáková desátá. Rado Dubovský získal ocenění třetího nejlepšího trenéra roku.