Pěkná jízda i extrémní sjezd na hradě Hrušov

Pěkná jízda i extrémní sjezd na hradě Hrušov

Pokud někdy pojedete okolo Topoľčianok, nezapomeňte zatočit na hrad Hrušov, kde můžete sobě i svým ratolestím dopřát trochu vzrušení a pobyt na čerstvém vzduchu. Na hradě Hrušov Vás u našeho partnera Tribo Šport čeká více než 20 ks koloběžek Kostka Mushing k zapůjčení. Tyto koloběžky mají odstraněné příslušenství na venčení a mushering psů. Vybrali jsme tento model hlavně proto, že má vysoký nášlap (kvůli terénu) a širokou základnu. Samozřejmě jsou tu připravené i koloběžky pro nejmenší.
Náš partner je opravdu připraven na všechny možnosti, tak se nebojte ho navštívit. Zážitek stojí za to.
Kontakt: Janka Kráľa 45 a 1.mája 3460, 95301 Zlaté Moravce
Facebook: https://www.facebook.com/tribosport123

Půjčovna je zařízena na hradě Hrušov 455 m n.m., odkud si můžete udělat cca 9km výlet přírodou do obce Topoľčianky 220 m n.m.

Jak k nám?
1.Buď sa dáte vyvézt z obce Topoľčianky na Hrušov naší přepravou, která je k dispozici v středu obce, vyzvednete koloběžky a překrásnou přírodou si uděláte výlet zpět do Topoľčianek, kde koloběžku odevzdáte nášemu personálu.

Nepřehlédněte:
TomTom Runner 2 (TomTom Spark) - nový kamarád každého sportovce
2. Příjdete na hrad Hrušov, odkud si uděláte krásný výlet přírodou až do Topoľčianek, kde odevzdáte koloběžku personálu a naše přeprava Vás odveze zpět na parkovištěo pod Hrušovem. Půjčovnu provozujeme so-ne 10-18 hod. Za nepříznivého počasí zavřeno.
Cena nájmu koloběžky je 8€ / 90 min. i s vyvezením nahoru/dolu.
Potřeba jeden doklad totožnosti.
Info: 0905724881

Tribo Šport
Tribo Šport
Tribo Šport
Tribo Šport
comments powered by Disqus