Pěkná jízda i extrémní sjezd na hradě Hrušov

Pěkná jízda i extrémní sjezd na hradě Hrušov

Pokud někdy pojedete okolo Topoľčianok, nezapomeňte zatočit na hrad Hrušov, kde můžete sobě i svým ratolestím dopřát trochu vzrušení a pobyt na čerstvém vzduchu. Na hradě Hrušov Vás u našeho partnera Tribo Šport čeká více než 20 ks koloběžek Kostka Mushing k zapůjčení. Tyto koloběžky mají odstraněné příslušenství na venčení a mushering psů. Vybrali jsme tento model hlavně proto, že má vysoký nášlap (kvůli terénu) a širokou základnu. Samozřejmě jsou tu připravené i koloběžky pro nejmenší.
Náš partner je opravdu připraven na všechny možnosti, tak se nebojte ho navštívit. Zážitek stojí za to.
Kontakt: Janka Kráľa 45 a 1.mája 3460, 95301 Zlaté Moravce
Facebook: https://www.facebook.com/tribosport123

Půjčovna je zařízena na hradě Hrušov 455 m n.m., odkud si můžete udělat cca 9km výlet přírodou do obce Topoľčianky 220 m n.m.

Jak k nám?
1.Buď sa dáte vyvézt z obce Topoľčianky na Hrušov naší přepravou, která je k dispozici v středu obce, vyzvednete koloběžky a překrásnou přírodou si uděláte výlet zpět do Topoľčianek, kde koloběžku odevzdáte nášemu personálu.

2. Příjdete na hrad Hrušov, odkud si uděláte krásný výlet přírodou až do Topoľčianek, kde odevzdáte koloběžku personálu a naše přeprava Vás odveze zpět na parkovištěo pod Hrušovem. Půjčovnu provozujeme so-ne 10-18 hod. Za nepříznivého počasí zavřeno.
Cena nájmu koloběžky je 8€ / 90 min. i s vyvezením nahoru/dolu.
Potřeba jeden doklad totožnosti.
Info: 0905724881

Tribo Šport
Tribo Šport
Tribo Šport
Tribo Šport
comments powered by Disqus
comments powered by Disqus