Osobnosti světové a evropské atletiky byli hosty naší prezentace na atletické Zlaté Tretře v Ostravě

Osobnosti světové a evropské atletiky byli hosty naší prezentace na atletické Zlaté Tretře v Ostravě

Vždy.cz připravilo pro vybrané z nich dárek, kterým nebylo nic menšího než Yurbuds Inspire 400. Olympijští vítězové, mistři světa a Evropy a medalisté ze světových atletických soutěží byli mile překvapeni funkčností sluchátek a s radostí nám zápozovali.
Po letech jsme se potkali staří známí z atletické federální reprezentace, Jarmila Kratochvílová, Jan Železný, Igor Kováč,... a moje maličkost, jejich bývalý kolega v 80tých letech.

Yurbuds je světově nejrychleji rostoucí značka sportovních sluchátek. Většina z našich hostí už ji zaznamenala během svých cest se sportem, ale my jsme byli první, kteří neváhali olympijským vítězům a mistrům světa jako: Vítězslavovi Veselému, Asafa Powelovi, Báře Špotákové, ukázat TwistLock a následně pořádně škubnout kabelem... :)

Barbora Špotáková

Bára Špotáková se mi svěřila, že hledá optimální sluchátka, přestože nehltá desítky kilometrů. Jako čerstvá mamka ocení propouštění zvuku, to jsme si hned vyzkoušeli. Sice si postěžovala, že si právě koupila TomTom Runner, ale Datart je právě začal propagovat se základními sluchátky Yurbuds zdarma. Tak jsme tento přešlap napravili.

Nepřehlédněte:
Weekendové akce v Praze: část 1. - Sportisimo 1/2 maraton
Barbora Špotáková

Bára se začala zajímat i o nové modely TomTom, které se začnou prodávat koncem léta a podle všeho budou velkým zpestřením hlavně pro ženy velikostmmi náramků, barvami a funkcionalitou. S Bárou jsme se neviděli naposledy, budeme hledat optimální řešení TomTom na její ruku.

Mariya Abakumova

Mistryně světa Mariya Abakuma se neváhala po instalaci Yurbuds pohodlně vyvalit do našich vaků. Věříme, že jsme přispěli k dobré náladě a pohodlí.

Mariya Abakumova

Zuzana Hejnová

Nejlepší atletka Evropy 2013 a mistryně světa, Zuzana Hejnová absolvovala v Ostravě po dlouhých měsících zaviněných zraněním první překážkovou čtvrtku a prozradíme, že trenér Dalo Kupka by byl spokojený i s výkonem o pár desetin sekundy horším než Zuzka nakonec předvedla. Zuzka vypadá skutečně slušně, běžela rytmicky a plynulý a nekompromisní závod. Velkou spokojenost s Yurbuds Zuzana Hejnová vyslovila už den po začátku užívání a jako první převzala náš příspěvek na Facebooku. Díky Zuzko.

Zuzana Hejnová

Pavel Maslák Yurbuds vyzkoušel hned po Zuzaně. Pavel je skutečným vzorem pre celou generaci českých sprinterů. V extrémně chladném a deštivém ostravském večeru a překvapivě bez rukávků, mu nebylo co závidět. Jeho disciplína byla jako bonbónek pro české fanoušky na samotný závěr, před Usain Boltem. Budeme se tešit na jejich hodnocení, protože se rýsuje naše spolupráce s celou tréninkovou skupinou Dala Kupky, jejíž členy Pavel a Zuzka jsou. Necháme se překvapit.

Nepřehlédněte:
Běhej s Peťkou: YurBuds už z ucha prostě nevytáhnete!

Denisa Rosolová

Yurbuds Denise Rosolovej, elegantní překážkářce a mistryni Evropy sluší a pevně věřím, že i budou dobře sloužit. Počkáme si na hodnocení.

Denisa Rosolová
Ján Kudlička

Medailista z mistrovství světa ve skoku o tyči Jan Kudlička Yurbuds hodnotil s překvapením. Můžu prozradit, že když jsme se potkali před 3/4 rokem na začátku zimní přípravy, nedal dopustit na sluchátka s "b", které se mu podle jeho slov ale rozsypaly. Honza je známý milovník kvalitní techniky. Necháme mu ochutnat i JBL.

Ján Kudlička

Michal Balner

Jeho kolega, český reprezentant Michal Balner s Yurbuds, by pravdepodobně mohol uspět v kterémkoliv castingu do reklamy Yurbuds.

Michal Balner

I na tyto dva atlety, svěřence Boleslava Patery, můžeme prozradit, že nebudou v našem magazínu vzdy.cz naposledy.

Nepřehlédněte:
Jak si vybrat fitness sluchátka a zaplatit jen tolik, kolik je třeba? Pár rad a triků pro vás!
Jakub Holuša

V břěeznu téměř zboural O2 arénu Jakub Holuša, patřící do manažerské skupiny slovenského, mezinárodně uznávaného odborníka, Aliho Jucka. I když to na celkem netradiční trati nevyšlo, Jakub působí dojmem pohoďáka.

Richard Kilty

Důkazem, že Ali dělá svoji práci dobře, je i jeho další klient, britský mistr Evropy na 60m Richard Kilty. V zázemí Zlaté Tretry jsem viděl na A4 reklamu ”Richard Kilty’s headphones are here”. To mu ale nebránilo, aby byl Richard Kilty s Yurbuds nevěrný. Podle nás mu sluší :).

Richard Kilty

Vítězslav Veselý

Jako ulitá padla sluchátka Yurbuds Vítězslavovi Veselému, mistru světa v hodu oštěpem. Jeho trenér Jan Železný ho odhadl správně: Na snídani přišel jako první na oběd :).

Vítězslav Veselý

Peter Frydrych

To se nedalo říct o leaderovi světových tabulek, Petru Frydrychovi a Jakubovi Vadlejchovi. Určite je ještě ukecám k challenge zda vytřepou sluchátka z uší během tréninku v hodě oštepem.

Jakub Valdlejch

Mezi naše příznivce sa přimotala i Nikola Lomnická, slovenská kladivářka.

Nikola Lomnická

Asbel Kprot

Potěšení přiniesly Yurbuds i Asbel Kprotovi, olympijskému vítězi a mistru světa na 800 a 1500 metrů z Keni.

Asbel Kprot

Christian Taylor

Nepřehlédnutelný byl s Yurbuds Christian Taylor, "téměř 18ti metrový" mistr světa v trojskoku.

Christian Taylor

Asafa Powell

Hora svalů, i když o něco menší, než se jevila být na stadionu při oběhnutí vítězného kolečka, patřila Asafa Powellovi z Jamajky. Bylo příjemné sledovat, jak se Asafa Pawell v naší společnosti mění a začal se usmívat. Nepochybujeme, že už si vyběhal nějaký majetek, ale jisté je, že naše sluchátka poznal, ale poprvé Asafa Powell Yurbuds i vyzkoušel. A palec nahoru hovořil za všechno.

Asafa Powell

Usain Bolt

Největší ego v atletice patří nepochybně našemu poslednímu hostu, hlavní hvězdu ostravského večera Usain Boltovi. Sice se do našich vaků nehodil, kontrakt mu nedovolí používat jiná sluchátka, ale s našimi kolegyněmi si neváhal udělat v našem koutku snímek na památku. Věčná škoda počasí.

Usain Bolt

Nejen esa minulé a současné světové atletiky byly potěšeny Yurbuds. Bylo nám milou ctí ocenit výhrami v rámci projektu Čokoládová Tretra i vítězi závodu v 16 mládežnických disciplínách republikového finále.
comments powered by Disqus