Novinka na poli GPS hodinek pro golfisty - TomTom Golfer

Novinka na poli GPS hodinek pro golfisty - TomTom Golfer

Každého hráče golfu muselo někdy napadnout, jak užitečné by bylo mít vždy po ruce praktického pomocníka, který by znal dané hřiště jako své boty. Napovídal by mu, kolik metrů jej dělí od greenu, varoval jej, kde se nachází překážky, instruoval, jak zahrát lay-up a ještě k tomu by mu mohl počítat jednotlivé údery. Zbystřete, protože právě takového pomocníka z dílen značky TomTom nyní můžete nosit na svém zápěstí.
Tisíce golfových hřišť v jediných hodinkách
TomTom Golfer     Hodinky TomTom Golfer jsou více než hodinkami s GPS + GLONASS modulem. Jsou napěchované funkcemi, které posunou vaši hru na zcela jinou úroveň. Obsahují databázi s neuvěřitelným počtem více než 34000 hřišť z celého světa. Z vaší aktuální polohy samy zjistí, na kterém z nich se právě nacházíte, anebo vám nabídnou ta nejbližší ve vašem okolí. Zmapovány jsou ovšem i jejich jamky a překážky, které se aktualizují denně!

Přehledně zobrazené informace na malém displeji
     Jediným pohledem na své zápěstí ihned zjistíte všechny důležité informace. Číslo u ikony vlajky značí, na kterou jamku se chystáte odpálit. Pod ním, u písmene P, je „par“ dané jamky. V pravé části displeje jsou pak pod sebou tři velká čísla. Zdola nahoru uvádějí vzdálenost k začátku, středu a konci „greenu“. Stiskem tlačítka se zobrazí grafická informace o vzdálenosti překážek. Stiskem jiného tlačítka se potom dozvíte, kde se nachází „lay-up“. Samozřejmostí je pak ruční vkládání počtu odpalů na danou jamku.

Intuitivní ovládání je základ dobré spolupráce
     K tomu jsou hodinky TomTom Golfer vybaveny joystickem se čtveřicí tlačítek pod displejem. S jejich pomocí se velmi snadno budete pohybovat v grafickém rozhraní hodinek. Tlačítka nahoru a dolů se používají pro navigaci v hlavním menu, v režimu hry pak k zadávání číselných údajů. Tlačítky doleva a doprava se pak lze přepínat mezi jednotlivými informacemi o hřišti, resp. o vaší hře.

Nepřehlédněte:
Ortel zní jasně: po těchto Vánocích sportujeme multimediálně!
TomTom Golfer

TomTom Golfer neztrácí přehled…
     …neboť jeho výrobce udržuje databázi hřišť stále aktuální, stejně jako to dělá se svými navigacemi. Hodinky můžete aktualizovat buď za pomocí počítače, připojením dodávaného kabelu, nebo bezdrátově prostřednictvím svého mobilního telefonu. K tomu je třeba mít v telefonu nainstalovanou aplikaci TomTom MySports, která je dostupná zcela zdarma. Lze ji stáhnout pro operační systémy iOS a Android.

TomTom Golfer

Bez pomocníka TomTom Golfer už ani ránu
     Jakmile si zkusíte zahrát s těmito hodinkami a nastavíte si svůj handicap, brzy oceníte všechny jejich funkce, a ještě víc si užijete svou hru. Kromě funkčnosti se vám jistě zalíbí i design, který je kompaktní, extrémně tenký a velmi decentní. Šířka hodinek činí jen 11,5 mm a samotné hodinky s vyměnitelným náramkem váží pouhých 53 g. A jako každá poctivá outdoorová výbava je i TomTom Golfer voděodolný do 50 m hloubky. Zakoupit je můžete v e-shopu  vzdy.cz za cenu 6990 Kč ve dvou barevných variantách.

comments powered by Disqus