Nové bluetooth sluchátka od JBL v sérii Endurance

Nové bluetooth sluchátka od JBL v sérii Endurance

To, že firma JBL odkoupila značku Yurbuds udělala velký krok směrem do segmentu sportovních sluchátek. Yurbuds byla synonymem mezi sportovci. Dnes tato značka již neexistuje a všechny patenty a technologie již používá značka JBL ve svých sportovních sluchátkách. Jeden z takových modelů jsou nově představeny sluchátka JBL Endurance Run BT.
Představení sluchátek
Jedná se o základní bezdrátové sportovní sluchátka, které obsahují vše potřebné. Nenavyšují zbytečně cenu věcmi, které využije minimum sportovců. Takto máte k dispozici téměř všechny patentované technologie od Yurbuds, kvůli kterým jsou sluchátka ideální pro sport. TwistLock ™ a FlexSoft ™ technologie zajišťují, že sluchátka jsou ergonomicky tvarované tak, aby sedly téměř každému bez nežádoucího tlačení a nevypadávaly při pohybu. Toto jsme si už sami několikrát otestovali i při dražších sluchátkách a opravdu to funguje.

JBL Endurance Run BT

JBL Endurance Run BT

Určitě mi dáte za pravdu, že když se rozhodnete přestat poslouchat hudbu, kam odložit sluchátka. Zde se nemusíte s touto myšlenkou zabývat. Každý měnič obsahuje magnet a tak sluchátka magneticky sepnete kolem krku. Odpadá tak problém, kam jejich odložit a víte že jejich neztratíte.

JBL Endurance Run BT

JBL Endurance Run BT

Nějaká voděodolnost je již standardem v JBL. Ani u tohoto modelu to není jinak. Sice to není úplná vodeodlnosť s certifikací IPX7, ale IPX5. Přece i název sluchátek hovoří o tom, že jsou primárně určeny na běh a IPX5 certifikace bohatě postačuje. IPX5 znamená odolnost proti stříkající vodě (voda z 6,3 mm trysky míří na zařízení ze všech úhlů, při průtoku 12,5 litrů za minutu a tlaku 30 kN / m2 během 3 minut ze vzdálenosti 3 metrů), což v překladu znamená, že jsou odolné i vůči potu.

Nepřehlédněte:
Recenze JBL Endurance Run BT: Spolehlivý parťák pro běžce
Velmi se nám líbila technologie Fliphook™, která zas umožňuje nosit sluchátka buď v uších nebo za ušima. To zajišťuje flexibilní obousměrný design.

JBL Endurance Run BT

JBL Endurance Run BT

Nadstandardní konektivita
Překvapivě dobře fungovala i bezdrátová bluetooth konektivita. Vůbec žádné výpadky jsme nezaznamenali během celého testu. Navíc dvojnásobným stisknutím tlačítka můžete aktivovat Google Now nebo Siri, co padne vhod, když si potřebujete zavolat, nebo ovládat svou hudbu. Hlasových asistentů nebudeme představovat, každý to už zná ze svého telefonu.

JBL Endurance Run BT

JBL Endurance Run BT

Co ještě není standardem a byli bychom rádi, aby se již stalo, je zobrazování stavu baterie bezdrátových sluchátek nebo reproduktorů na připojeném telefonu. Sluchátka JBL Endurance Run BT podporují tuto vychytávku. V telefonech od Apple je také tato podpora standardem. Na telefonech s Android, to záleží od samotného výrobce, takže to neumíme garantovat. Musí to splňovat každá strana, aby se zobrazil stav baterie.

JBL Endrunce RUN BT za necelých 50, - €
Za cenu 49.90, - € jsou to ideální sportovní sluchátka které se na nic nehrají a mají vše důležité, co se vyžaduje od sportovních sluchátek. Výdrž 6 hodin přehrávání s 2 hodinami nabíjení je také nadstandardem. Možná by to chtělo přenosné pouzdro, ale na funkcionalitu to nemá žádný vliv. Nějaké látkové pouzdro se vám určitě povaluje doma.

Nepřehlédněte:
JBL a TomTom na cestách s atlety
JBL Endurance Run BT
comments powered by Disqus