Nebojte se barev

Nebojte se barev

Poslední roky je trendem výrobců nenabízet výrobky jen v klasických konzervativních barvách, ale nabídnout toho víc na výběr. Bohužel, zákazníci se stále bojí jít do jiných barev než do černé a bílé. "Maximálním" úletem je potom ještě červená a tam se skončilo. Neříkám, že to je případ všech, ale určitě 3/4 zákazniků podle našich statistik. I sportovní hodinky TomTom si v drtivé většině kupují v černé barvě a přitom výrobce nabízí tolik možností.
Už v základní nabídce má výrobce sportovních hodinek dost barevných kombinací a navíc terď nedávno jsme uvedli do nabídky další barvy v podobě náhradních řemínků. Některé kombinace jsou víc některé méně podařené, ale každý si určitě najde to svoje. Mně osobně upoutala oranžová a sytě zelená barva. Takové barvy mají navíc jednú výhodu. Slouží i jako bezpečnostní prvek, jen škoda, že výrobce neintegroval do náramku i reflexní prvky.

TomTom náramky Spark

TomTom náramky Spark

Samotná výměna náramku je šikovná a zvládne ji každý, bez potřeby nářadí, během 10 sekund. Takto můžete mít náramek na každou příležitost. Ať už jdete do práce, na párty, túru či si zaběhat. Proto jsme pro všchny zákazniky  připravili jedinečnou akci. Tento náramek můžete mít za 135 Kč místo 540 Kč. Stačí se podívat na nasledující stránku a postupovat podle pokynů.

Věděli jste, že výměna náramku sportovních hodinek TomTom netrvá víc než 10 sekund?

Posted by Vzdy(.sk) on 9. apríl 2016

Vyberete si teda i jinou barbu, než černou?

TomTom náramky Spark
comments powered by Disqus