Můj první maraton: Radost z běhání

Můj první maraton: Radost z běhání

Z běhání mám stále větší radost. Stále víc zvládám, dokoupila jsem si nějaké oblečen, protože nebudete věřit, ale stále peru zpocené věci:-), a ta nádherná příroda...
Moj prvy maraton

Nejprve sem běhávala s Holuxem v ruce, abych znala délku a čas běhu. Potom sem si nainstalovala do mobilu aplikaci. Je jich mnoho (Endomondo, Strava, Runtastic, RunKeeper, NikeRunning...) až časem zjistíte, která Vám víc vyhovuje. Můj nový mobil, který sem dostala od Ježiška tak dostal další využití. Nejen proto, že si tu a tam počas běhu kontroluji přibližný výkon, neodolám, když vidím krásný pohled.... a na jaře je těch krás nekonečně mnoho.

Když stojím na križovatce kvůli autům, neskutečně mě rozčiluje, že stojím a čas mi běží. Když však fotím, čas se zastaví a já sem šťastná dvojnásobně. Podobně jako 14.04 (dnes máme výročí svadby Láska :-) ), když kvetly japonské třešně a moje oblíbená trasa se změnila na růžovou alej. Když se donutíte běžet v každém počasí, můžete po dešti dostat i takovou krásnou odměnu - sluníčko spoza mraků.
Když sem později vběhla do parku v Barce,  plného rozkvetlýchch stromů, vyběhla sem voňavá jako lipový čaj.

Moj prvy maraton

Doma v eufórii, plná dojmů, unešená z takové krásy vyprávím manželovi zážitky. Když manžel poprvé kýchl, uvědomila sem si, že pokud jste alergik, vnímate jaro úplně jinak.
comments powered by Disqus