Léto se sportovními hodinkami TomTom

Léto se sportovními hodinkami TomTom

Nezadržitelně se nám blíži letní počasí spolu s vyššími teplotami a na to vtipně upozorňuje firma TomTom, abyste "zahodili" svoje zastaralé řešení na měření sportovní aktivity. Už nemusíte mít nadále na ruke připnutý mobilní telefon ze kterého vede slúchátkový kabel a máte ho přes bluetooth napárovaný na hrudní pás pro měření frekvenčního tepu.
Toto všechno Vám už zabezpečí hodinky v nejvyšší konfiguraci. Konkrétně TomTom Runner 2 Cardio + Music alebo TomTom Spark Runner 2 Cardio + Music. Navíc je u nás akce, že pokud si koupíte hodinky, můžete si jen za 149 Kč dokoupit druhý náramek, který jinak stojí téměř 500 Kč. Podívejte se na vtipnou reklamu, kterou před blížícím se létem vydal TomTom.


Navíc byla vydána nová verze sportovní mobilní aplikace pro tyto hodinky. Zásadní novinkou je, že už konečně můžete svoje výsledky sdílet. A to nejen na sociální sítě, ale na všechno možné, co Váš telefon nabízí. Např. i email, sms, .... A nejde jen o běžné sdílení. Příspěvek si můžete ještě před zveřejněním doplnit o svou fotku, popis, či sportovní statistiku přímo na fotografii.

TomTom MySports Sharing
comments powered by Disqus