KOLOBĚŽKY KOSTKA. Jednoduchý vzhled skrývá špičkovou technologii

KOLOBĚŽKY KOSTKA. Jednoduchý vzhled skrývá špičkovou technologii

Dnešní trh je přesycený kdejakými novinkami, které se snaží vetřít  do přízně co největší skupiny silnějšího pohlaví. Převratné novinky a každoměsíční vylepšováky, které Vás nutí neustále si dokupovat něco, abyste byli IN. Pán, pokud však toužíte po něčem výjimečném, co by Vás fascinovalo na první pohled technologií výroby, jedinečností, schopnostmi a vlastnostmi, pokud chcete být i vy majiteli něčeho, co Vám budou ostatní závidět a spojit příjemné s užitečným, být styloví, moderní a vrátit se do dětských let - čtete ty správné řádky.
Jistě si vzpomínáte na malé, dvoukolové prostředky, které Vám otec posbíjel a vyrobil z toho, co garáž dala. Prostředky, kterými jste brázdili ulice na sídlišti a proháněli se s kamarády. Chybí Vám ty časy? Máme pro Vás něco, co Vám v dnešní době nabídne nespočetné množství výhod.

Společnost KOSTKA byla založena v roku 1992 jako podnikatelský subjekt, jehož předmětem podnikání byla kovovýroba a zámečnictví. Počáteční podmínky tohoto českého subjektu byly velmi okleštěné. Ani to však společnost nezastavilo před výrobou a proražením na trhu. Postupem času však útlum zasáhl i tuto společnost. Byl zapříčiněný lacinými čínskými výrobky a právě tato otupenost zájmu přinutila společnost k využití existující technologie a zahájení výroby koloběžek jako i výroby vlastních konstrukcí. Prote se obohatila o moderní laserové technologie a roboty, které konstrukce koloběžek sváří.
Na kolobežke k jazeru

Prvotní plán představoval vyrábění koloběžek pro děti. Postupně však firma přešla zásadní změnou, vybudovala vlastní konstrukční tým, vývojové středisko a hlavním předmětem výroby společnosti se staly koloběžky. Ty prošly zásadním konstrukčním vývojem a modely koloběžek se díky dostupné špičkové technologii vyprofilovaly do dnešní podoby sportovních prostředků, určené pro širokou škálu nadšenců, od dětí až po náročnou sportující veřejnost.

Koloběžky, které tato společnost přináší na trh a které na první pohled vypadají jako jednoduchý prostředek, prošly celou řadou inovací. Zavedením geometrických vylepšení se výrazně zvýšila tuhost rámu koloběžky, snížila světlost výšky nášlapu, aby Vaše jízda byla přirozená a nenamáhali jste se. Spodní část nášlapné plochy je speciálně opatřena návarky, které zvyšují tuhost konstrukce a zároveň zvyšují odolnost rámu koloběžky kvůli případným kolizím. 

Nepřehlédněte:
Rozhovor s bývalým cyklistou, který přesedlal na koloběžku
Tuning kolobežky

Myslíte si páni, že tento dvoukolový prostředek není nic pro Vás? Přečtěte si pár argumentů, díky kterým mi hádám dáte za pravdu, že budete výjimeční, styloví a navíc Vás to bude bavit. I samotná koloběžka Vám nabídne spoustu výhod. 

1. Chodíte ráno pozdě do práce? Už nemusíte! Kolobežkou profrčíte okolo dlouhých ranních kolon ve Vašem městě jako vítr a i chlápek z Mercedesu Vám bude závidět. Navíc určitě zaujmete nejednu dámu, která bude obdivovat Vaše odhodlání ráno si zasportovat. Chcete víc? Pokud máte předepsaný dress code - oblek, věřte mi, že na koloběžce si cestou do práce nepomačkáte ani kalhoty ani sako ani košili. A jako bonus - určitě budete mít menší ranní problémy s parkováním než při parkování Vašeho čtyřkolového vozu. 
Na kolobežke do práce

2. Máte chuť vyzkoušet něco nového? Jste sporotvec? Aktivní nebo pasivní ?! Ať už to děláte jakýkoliv sport,  bude koloběžka 100% skvělým doplňkem do Vaší pohybové aktivity. Zapojíte všechny části těla, rozhýbete nespočetné množství svalových partií, o kterých jste hádám ani netušili, že je máte. Pravidelnou jízdou si výrazně zvýšíte fyzickou kondici. Koloběh přispívá k zvýšení výkonnosti krevního oběhu, snižuje riziko srdečních chorob a problémů kardiovaskulárního charakteru. Jízdou na koloběžce spálíte téměř o 30% více energie než při jízdě na kole.

Šport na kolobežke

3. Máte psa? Zkuste ho vyvenčit jinak než doposud. Pokud Vás nebaví postávat a přešlapovat z místa na místo, zapřáhněte ho na koloběžku. Věřte mi, tento způsob bude zábavný jak pro Vás, tak i pro psa. Jsou plemena, která jsou šťastná, když mohou něco tahat. Začněte zlehka, nejdříve zvyšujte vzdálenost a uvidíte, jak se chlupáč unaví. Právě Vám umožnil využít příjemně zbytek volného času a věnovat se svojí něžnější polovičce.

Venčenie psa na kolobežke

4. Technologie verzus technologie – máte pocit, že je to pro Vás příliš prostá nabídka? Zkuste si představit, co všechno si můžete na Vaši novou koloběžku upevnit. Koloběžka je vytvořena tak, abyste si ji mohli vybavit a "vytuningovat" podle Vašich představ. Můžete na ni nasadit adaptéry pro různé tašky a batohy na delší cesty, kde schováváte Váš iPhone či iPad. Nebo můžete přidělat dětskou sedačku, blatníky nebo i mnohem špičkovější zařízení. Představte si přenosný reproduktor jako zvukový doplněk na cesty, cyklopočítač nebo i outdoorovou kameru.

Nepřehlédněte:
Víte, co je koloběžko splav?
Podívejte se na tyto jedinečné stroje a zařízení blíže, více info o produktech najdete pod článkem.
comments powered by Disqus