JBL Inspire 500

JBL Inspire 500

Aktivita determinuje život, ale proč si účelovou aktivitu nezpříjemnit posloucháním hudby? Na jejich vývoji se podíleli sportovci a je to vidět (a cítit). S normálními sluchátky se při běhu ptáte, kdy a z jakého ucha vám některé z nich vypadne.
S novou technnologií zajištění TwistLock™ se však můžete naplno věnovat cvičení, protože díky ergonomicky tvarovaným nástavcům do uší už nehrozí, že byste si je museli neustále zamačkávat zpět. Kromě toho sei i velmi komfortně nosí, protože silikonové nástavce nikdy a nikde netalčí, jelikož se přizpůsobí tvaru vašeho ucha. Pro sportovně založené lidi je nejpodstatnější informace, že nemají žádné zbytečné kabely. Stačí je jen nabít a spárovat s telefonem, potom jste připraveni a můžete vyrazit do přírody či posilovny. 

JBL INspire 500

Máte osm hodín, než se vybije baterka. Po tu dobu si užijete pořádné kvalitní zvuk ze 15,4 milimetrových měničů, a nemusíte se bát ani změn počasí. Jsou odolná vůči působení vody, ale i potu, který se vytváří při cvičení na každém z nás. Ženy jistě potěší fakt, že se vyrábí i verze se zmenšenými měniči, které dokonale "sednou" do jejich menších uší, jelikož mají podle měření v průměru o něco mení uši. Víc se dozvíte na www.jbl.cz. Prodávají se za velmi příjemnou cenu 1 620 Kč (59,90 €).
comments powered by Disqus