JBL a TomTom na cestách s atlety

JBL a TomTom na cestách s atlety

Tento rok je pro atlety ve znamení mnoha příležitostí a několika vrcholů. Je to Rok olympijský a Rok mistrovství Evropy. Na olympiádu v srpnu se dostane ta neujžší špička, zatímco mistrovství Evropy na začátku července budou příležitostí pro širší skupinu špičkových atletů. Všichni poctivě zařezávali v zahraničí i doma. A protože máme mezi českými a slovenskými atlety hodně kamarádů a fandíme si nevzájem, je jen přirozené, že se naše sluchátka JBL, Yurbuds a AKG, sporttestery TomTom, repráky od JBL i kamery TomTom bandit stávají užitečnými i příjemnými společníky stovky až tisíce kilometrů z domova. Tento rok jsme je vyvenčili náramně v trojuhelníku mezi jamerickým Portlandem, jihoafrickým Potchefstsroom, japonským Kawasaki, Keňou, Kanárskymi ostrovy…..a Vysokými Tatrami samozřejmě…:)
K našim atletům Jance a Dance Velďákovým, Ivete Putalové, Katce Béreśové, Honzovi Tesařovi a Jiřině Ptáčnikové přibyli nejlepší slovenská překážkářka Lucia Slaničková, jedna z nejlepších evropských a světových překážkářek Denisa Rosolová, maratonec Boris Csiba, letošní nejrychlejší žena Česko – Slovenska Alex Bezeková…. A nejnověji nás těší vzájemný respekt a podpora dvojnásobné olympijské vítězky , Mistryně Světa a Evropy, Báry Špotákové.

Bára Špotáková má smysl pro srandu a vzala nás obrazně řečeno na soustředění do Maďarska a na Kanárské ostrovy, kde natočila s TomTom Bandit  pár zajímavých videí. Jak trénuje dvojnásobná olympijská vítězka k unikátnímu pokusu o třetí olympijské zlato v hodě oštěpem? Podívejte se, jak mohou být užitečné spottestery  TomTom i proe vrhače. A jak JBL FLIP2 poctivě buší Báře do rytmu..


Danka a Janka Velďákovy začaly letošní hrubou přípravu ještě v prosinci na Kanárských ostrovech. Trénink skoků v pískových dunách a na schodech není právě procházka růžovým sadem. Pro někoho je písek vhodné místo na deku a chladíci box na pivo. Děvčata mají namísto boxu na pivo krásný JBL FLIP :) Jinak jim není co závidět. Skokanská dvojčata jsme tentokrát podpořili v přípravě i finančně.

Nepřehlédněte:
Danka a Janka Velďákovy zařezávají v prípravě na olympiádu na Kanárských Ostrovech
Sestry Veldakove

Maratonec Boris Csiba si našetřil na soustředění v Keni, v prostředí, kde trénují největší vytrvalecké hvězdy Keni, ve vysokých nadmořských výškách a teple. Díky TomTom Runner byl v neustálém spojení s trenérem Marcelem Lopuchovským a mailem koordinovali celý tréning tisíce kilometrů od sebe. Boris Csiba se snaží splnit si sen účasti na olympiádě v Riu v maratonu.  

Lucia Slaničková trénuje při zaměstnání v Praze. Takže v jejím případě muselo “teplo” počkat až na jaro. Tak nám poslala pár "nehraných fotek" jak je štastná s TomTom Runner. Protože jí to sluší s tomtom hodinkami i bez nich, tak se s vami o ně podělíme. Pro Luciu je prvotní cíl startovat individuálně na Mijstrovství Evropy na 400 m překážek a ve štafetě na 4x400m, kde má Slovensko reálnou šanci spolu s dalšími našimi děvčaty , Ivetou Putalovou a Alex Bezekovou…

Lucia Slančíková

Nejrychlejší žena tento rok v Česko – Slovensku je Alex Bezeková z Košic. Alex trénuje ve velmi skromných podmínkách, tak jsme se její talent rozhodli podpořit nejen materiálně. I vdíky naší podpoře mohla poprvé trénovat 2 týdny v teple. Budeme s napětím sledovat jak se jí podaří svůj talent rozvinout. Už v zimě v hale byla nejrychlejší. Jejím cílem jsou Mistrovství Evropy na 100 a 200m, obě štafety a “ak sa utrhne….” může se priblížit i olympijskému limitu.

Alex Bezkova

Iveta Putalová prožívá poslední dva roky od halových ME v Prahe 2015 skvělou jízdu. Má splněný limit do Ria. Musíme na ni prozradit, že jako první se jí podařilo zedřít náramek k TomTom Runner. S radostí jsme jí ho nahradili za nový (ten s hodinkami přenechala trénerovi :) a po finále na Majstrovstvích světa si už do Afriky odnášela nové TomTom Runner2, se kterými zapózovala v Africe na travnaté dráze.

Nepřehlédněte:
Nejtěžší atletický závod světa v běhu do schodů
Iveta Putalová
JBL a TomTom jsou mezi atlety v kurzu, věříme, že jim přineseme pohodu a štěstí
comments powered by Disqus