Janka a Danka Velďakové tvářemi Yurbuds

Janka a Danka Velďakové tvářemi Yurbuds

Sympatická dvojčata, která jsou už více než 10 let nepřehlédnutelná na atletických soutěžích po celém světě mají nového partnera, který jim trochu zpříjemňuje jejich kočovný život. Americká značka sluchátek Yurbuds zažívá svůj „americký sen“. Za 8 let od jejího vzniku se stala absolutně nejprodávanější mezi běžeckými a sportovními sluchátky do uší. Založili ji triatlonisti, atleti, Ironmani: Seth Burgett a Richards Daniels s motivací vyvinout produkt, který z ucha nevypadne a skutečně nebolí i při téměř celodenním používání.
Po 8 letech od založení společnosti v roce 2013 se už 1,25 miliónu běžců v USA rozhodlo pro tyto skutečné speciály. A to nejen pro jejich vlastnosti, ale i pro velmi příznivé ceny a logicky široký výběr. No a jak to u „amerických snů“ bývá, značku Yurbuds koupil další, též americký gigant v audio, JBL.  

Velďáková

Co oceňují Danka a Janka na Yurbuds?

Drží v uchu jako ulité. To, že se za den dost nahopsáme, je samozřejmost Ale Yurbuds nám nejen nevypadávají a nebolí v uších, ale dávají nám další benefit, který můžeme ocenit hlavně my: můžeme spolu na tréninku kecat a zároveň poslouchat hudbu. Oblíbený model? Yurbuds Inspire 300 for Woman Aqua.

A že nevypadnou? Tu je ukázka:
Načítám video ...
comments powered by Disqus