Jak si vybrat fitness sluchátka a zaplatit jen tolik, kolik je třeba?  Pár rad a triků pro vás!

Jak si vybrat fitness sluchátka a zaplatit jen tolik, kolik je třeba? Pár rad a triků pro vás!

Poslech hudby během sportu je tím nejrozšířenějším motivačním prostředkem pro dosažení lepších výkonů. Jen málo věcí nás dokáže tak snadno a přitom efektivně vybičovat, abychom ze sebe vydali co nejvíc. Není proto divu, že na trhu se se sportovními sluchátky doslova roztrhnul pytel. V této záplavě sluchátek se však čím dál tím hůř zákazníci orientují. Druhým úskalím je cena. Většina výrobců nabízí levná i drahá řešení, bohužel však nic mezi jedním nebo druhým. Lidé tak získají buď sluchátka, která jim nevyhovují nebo naopak utratí příliš mnoho peněz za něco, co nepotřebují. To se však změnilo s příchodem sluchátek Yurbuds.
Ergonomie až na prvním místě
     Už první pohled na sluchátka Yurbuds napovídá, že jsou prostě jiná, než ostatní. Specificky tvarovaný silikonový nástavec, který vás zřejmě upoutá hned na první pohled, není však jen na parádu. Jde totiž o pečlivě navržený tvar vyvinutý speciálně pro potřeby sportovců a se systémem uchycení v uchu patentovaným pod názvem Twistlock. To je zkrátka a jednoduše nekompromisní ergonomie. Jestliže sluchátka mají se sportovcem „držet krok“, nesmí ani při tom posledním vypadnout. Další výhodou tohoto ergonomického nástavce je vedení zvuku. Na rozdíl od běžných sluchátek nedochází k odrazu zvuku od vnějšího ucha, ale zvuk je veden přímo do vnitřního ucha. Přesto však nedochází k nebezpečnému utlumení okolního hluku a vy nemusíte mít strach, že neuslyšíte co se kolem vás děje. Tvar je jedna věc, materiál druhá. Další patent - tentokrát nazvaný Flexsoft zaručuje, že sluchátka ani při sebedelším nošení a poslechu hudby nezačnou být nepříjemná, natož aby z nich bolely uši. To díky použitému speciálnímu medicínskému silikonu s požadovanými vlastnostmi.

YurBuds FlexSoft

Své Yurbuds si vybere každý
     Další silnou stránkou Yurbuds sluchátek je, jak již bylo zmíněno v úvodu, jednoduchost výběru. Yurbuds nabízí několik produktových řad se zaměřením na různé cílové skupiny, my však zůstaneme u sluchátek pro sportovce, tudíž u řady Inspire a Focus. Rozdíl mezi nimi je jen v tom, že Focus mají klip pro uchycení za ucho, kdežto Inspire jej nemají. V obou řadách pak nalezneme 4 druhy sluchátek nazvané prostě 100, 200, 300 a 400, které nám nabídnou jednu, dvě, tři nebo čtyři vychytávky. Stovky nabízí technologii Twistlock. Dvoustovky k tomu navíc technologii Quick Clik, což jsou zabudované magnety pro sepnutí sluchátek k sobě. Tím se konečně zbavíte otravného zamotávání kabelů a pohodlně si sluchátka upnete například na šíji. Třístovky ke dvěma předchozím vychytávkám nabídnou ještě mikrofon s jedním tlačítkem pro využití jako handsfree. A konečně nejvyšší sluchátka čtyři sta k všemu předchozímu nabídnou ještě tří-tlačítkový dálkový ovladač na kabelu. Pro lepší přehled se podívejte na naši infografiku.

YurBuds Inspire Series

Voděodolná sluchátka? Žádný mýtus!
     Další možností volby je již klasicky různé barevné provedení, aby sluchátka dobře ladila jak k drsnějšímu tak i něžnějšímu pohlaví. Samozřejmostí je i výběr dvou velikostí silikonového nástavce, aby padnul jako ulitý do menších i větších uší. Navíc jsou všechna sluchátka vyrobena tak, aby byla vodě a potu odolná.

Nepřehlédněte:
Hudba při trénování
YurBuds Rain

Řešení na míru znamená i ušetřené peníze
     Tím, že si každý může vybrat přesně to, co potřebuje, nedojde k situaci, kdy kvůli jedné kýžené vlastnosti musíte platit navíc za funkce, které nevyužijete a nechcete. Jestliže nehodláte přerušovat svou aktivitu kvůli příchozímu hovoru, nemusíte kupovat dražší sluchátka 300 nebo 400. A přesně naopak, není důvod si stěžovat, že jinak perfektně padnoucí a skvěle hrající sluchátka nemůžou fungovat jako handsfree. S Yurbuds získáte přesně to, co chcete vy, ne to co vám vnutí obchodník. Jakmile vyzkoušíte inovativní Yurbuds, pochopíte, proč v roce 2014 jejich podíl na trhu sportovních sluchátek dosáhl více než 40 %.  

     Ušetřit peníze znamená zároveň najít osobní řešení. Základní modely s garantovanou funkcionalitou Twist lock a Flexsoft začínají už na 599 Kč!
comments powered by Disqus