Jak natáčí své krkolomné triky TOP skateboardista Rišo Tury

Jak natáčí své krkolomné triky TOP skateboardista Rišo Tury

Vycházející hvězda československé skateboardové scény Richard „Rišo“ Tury v loňské sezóně dokázal, že je nejlepší a jistojistě o něm ještě hodně uslyšíme. Povedlo se mu vyšvihnout se ze slovenských Košic až do amerického L. A. Rišo si vybral pro zachycování svých šílených výkonů full HD kameru Nilox Mini F Wifi. Co s ní natočil, můžete shlédnout na Youtube. Postupně se můžete těšit také na videa, kde se s námi Rišo podělí o jeho způsob upevňování kamery pod „skejt“.
Vše záleží na úhlu pohledu
     Moc dobře to ví i Rišo. Natáčí proto své spanilé jízdy jak zpod skejtu, tak nadhledu za pomoci teleskopické tyče. A nejen k takovýmto záběrům je full HD kamera Nilox Mini F Wifi výborně uzpůsobena. Plochý adhézní držák a zahnutý adhézní držák v základním balení nebo množství doplňkového příslušenství, to dělá z této kamery ideální volbu pro široké spektrum sportovců. Tímto však výčet výhod posouvající kameru Nilox Mini F Wifi před konkurenci nekončí.


V jediné krabici vše potřebné
     V Niloxu si dali záležet na tom, aby zákazník našel maximum doplňků pro svou kameru již v základním balení. Ať už je to přibalená paměťová microSD karta o kapacitě 8 GB, zmiňované držáky, nebo třeba taková vychytávka jako je vodotěsné pouzdro do 55 m hloubky. K tomu ještě přičtěme spoustu doplňkového příslušenství jak od Niloxu tak od značky T’nB a vyjde nám vysoká přidaná hodnota.

Riso Tury Nilox
Hodně videa za málo peněz
     Toto upravené rčení skvěle pasuje právě na kameru Nilox Mini F Wifi. Za necelých 4.900 Kč totiž kromě zmíněného příslušenství disponuje kamera ještě dalšími vychytanými funkcemi, které v dané cenové kategorii nemají konkurenci. Zabudovaný Wi-Fi modul umožňuje komunikaci s chytrými telefony s OS Android nebo iOS. Jejich aplikace jsou ke stažení zdarma. Přes Wi-Fi lze kameru i ovládat, avšak v Niloxu jsou si vědomi, že takové použití rychle vybíjí akumulátor kamery. Právě proto vybavili kameru ještě dálkovým ovladačem, který nevyužívá Wi-Fi připojení a je mnohem úspornější.

Nepřehlédněte:
Akční kamery Nilox Mini a Nilox Mini-F v akci na horách. Kde všude se vám mohou hodit?
Riso Tury Nilox
Natočením videa to nekončí
     Kamera Nilox usnadňuje i editaci výsledné nahrávky. Prostřednictvím Wi-Fi lze totiž video soubor prohlížet a editovat. K tomu stačí mít po ruce svůj chytrý telefon. Není proto problém udělat si jasnou představu o tom, zda se záběr povedl nebo ne a to přímo v terénu nebo na ulici. Pořizování záznamu ve full HD rozlišení a 30 snímcích za vteřinu je pak zárukou kvality výsledného díla.  

Riso Tury Nilox
Snad ani nelze chtít více za méně
     Základní balení napěchované více než jen základním příslušenstvím, široká nabídka promyšleného příslušenství, spousta „high-end“ funkcí, kvalitní 5 Mpix snímač CMOS a to všechno v malém těle kamery Nilox Mini F Wifi. Není divu, že se stala volbou TOP sportovců krátce po svém nedávném uvedení na trh na podzim 2014. Kdo si umí spočítat poměr ceny a užitné hodnoty musí mít naprosto jasno. Kamera Nilox Mini F je v tomto bezkonkurenční.
comments powered by Disqus