Jak na češtinu v aplikaci TomTom Bandit

Jak na češtinu v aplikaci TomTom Bandit

Tento návod je určen především slovenským uživatelům, případně těm, co mají svůj iPhone nastavený v jiném jazyku než českém a rádi by měli aplikaci v češtině. Poslední aktualizací přes App Store aplikace získala i podporu českého jazyka, ale daný jazyk se v aplikaci vůbec nedá nikde nastavit.
Samozřejmě jsme psali na podporu TomTom a i na oficiální diskusní fórum, ale relevantní odpověď jsme nedostali. Řešení je nakonec úplně triviální. Tak jako v Mac OS X, tak i na telefonu je v možnostech nastavit preferované jazyky v aplikacích. Na základě tohoto pořadí, se bude v aplikaci vyhledávat daný jazyk. V případě, že první preferovaný jazyk není k dispozici, hledá druhý v seznamu atd. Když nenarazí na žádnou požadovanou možnost, aplikace se spustí v přednastaveném jazyku. Takže jak na to?

Preferované jazyky v iOS

V iOS jděte do NASTAVENÍ - VŠEOBECNÉ - JAZYK A REGION. Hned druhá možnost je nastavení "PREFEROVANÉ POŘADÍ JAZYKŮ". Tam si už stačí jen pridat češtinu. Od této chvíle se vám aplikace budou spouštět v českém jazyce pokud nenajdou slovenský jazyk. V případě, že někdo preferuje německý jazyk před anglickým, doporučuji si na třetí místo přidat ještě německý jazyk.

TomTom Bandit v češtine
comments powered by Disqus