Hubneme s koloběžkou

Hubneme s koloběžkou

Koloběžka je geniální vynález. Donutí zapojit do pohybu celé tělo bez toho, aby to bolelo. Tento dvoukolový prostředek patří k oblíbeným druhům pohybu u vícerých věkových kategorií a proto ji mnohé ženy nazávají "malý zázrak". Možná jste o tom ani nevěděli, ale díky koloběžce opravdu dokážete porazit nadbytečné kilogramy a upravit svou postavu do žádaných tvarů.
Ani vy nemáte rádi posilovnu, kde se všichni vzájemně pozorují a porovnávají si větší svaly/nesvaly a pyšní se dvěma tlaky na lavičce a zapojují do pohybu převážně jen jednu část těla? Právě koloběžky vám nabízí procvičení celého těla a všech partií. A navíc, co může být lepší, než spojit zábavu, trénink a čerstvý vzduch?

     A v neposlední řadě - umíte si vůbec představit, kolik můžete při pohybu na koloběžce shodit? Do vytoužené formy se můžete dostat i tímto příjemným způsobem. Stačí si jen obstarat koloběžku. Tento oblíbený prostředek je nejen záležitostí všech dětí, ale je i momořádně vyhledávanou fitness pomůckou. A není se čemu divit. Vždyť právě díky této věcičce si zpevníte celé tělo a ještě se zbavíte přebytečných kilogramů.

Scooter

I pro ty těžší
Nosnost takových koloběžek bývá až 150 kilogramů. I proto jsou vhodnou vstupenkou do světa pohybu a sportu, a to i pro tě větší a těžší. Koloběžky mají tak promyšlenou konstrukci, že pohyb, který jim musíte přizpůsobit, vás přinutí zapojit do jízdy celé tělo, všechny svalové partie. Nejvíc dostávají zabrat nohy, ať už lýtka či stehna, zadek a břicho. Stejně tak posílíta i chodidla a dokonce i svaly pánevního dna, což je obzvlášť vhodné jako prevence problémů s inkontinencí. Ani o tom nevíte a skutečně procvičujete celé tělo.

Nepřehlédněte:
Iveta Putalová v africkém rytmu
     Upravujete všechny partie, ať už je chcete upravit cíleně nebo ne. Je to skutečně jednoduchý, příjemný a zábavný způsob, jak si vytvarovat postavu. Počítat sklapovačky nebo dřepy či jiné cviky, které jste možná obkoukali v posilovně, by vás asi dlohou nebavilo. Toto formování si ale skutečně zamilujete.

Dokonalá do plavek
     Jízda na koloběžce dokáže zbavt tělo prebytečné vody, nastartovat trávení, zlepšit rovnováhu, ale taktéž i Vaše koordinační schopnosti. Pokud nadále váháte, zda si ji koupit, mohl by vás přesvědčit i následující argument. Už jeden kilometr koloběžkování se vyrovná desítkám dřepů. Pro pěkný a pevný zadeček je to jednoznaně správná volba! No řekněte, je vás třeba ještě přesvědčovat?

Scooter

Porovnání spálených kalorií
     Organizace Kick & Scooter Association nedávno zveřejnila porovnání energetické náročnosti jízdy na kole, pěší chůze a jízdy na koloběžce. Právě koloběžka vyšla ze souboje jako jasný vítěz, což dokazuje i následná sumarizace.

Spálené kalorie, pokud vážíte zhruba 65 kilogramů:
- 1 hodina chůze při rychlosti 3km/hod - 130 kalorií (546 kilojoulů)
- 1 hodina chůze při rychlosti 6 km/hod – 325 kalorií (1365 kilojoulů)
- 1 hodina jízdy na kole při rychlosti 20 km/hod - 520 kalorií (2184 kilojoulů)
- 1 hodina jízdy na kole při rychlosti 30 km/hod - 650 kalorií (2730 kilojoulů)
- 1 hodina na kolobežce při rychlosti 18 km/hod - 720 kalorií (3024 kilojoulů)
- 1 hodina na kolobežce při rychlosti 22 km/hod - 850 kalorií (3570 kilojoulů)

Nepřehlédněte:
Jak na češtinu v aplikaci TomTom Bandit
Spálené kalorie, pokud vážíte zhruba 75 kilogramů:
- 1 hodina chůze při rychlosti 3 km/hod - 150kalorií (630 kilojoulů)
- 1 hodina chůze při rychlosti 6 km/hod - 375 kalorií (1575 kilojoulů)
- 1 hodina jízdy na kole při rychlosti 20 km/hod - 600 kalorií (2520 kilojoulů)
- 1 hodina jízdy na kole při rychlosti 30 km/hod -750 kalorií (3150 kilojoulů)
- 1 hodina na kolobežce při rychlosti 18 km/hod - 820 kalorií (3444 kilojoulů)
- 1 hodina na kolobežce při rychlosti 22 km/hod - 950 kalorií (3990 kilojoulů)

Presvědčte se !
     Tak co, potřebujete ještě další důkazy? Pokud si přeci jen nejste jistí, přesvědčte se sami. Máte jedinečnou příležitost si koloběžky, které vám nabízíme, vyzkoušet na vlastní kůži a uvidíte, že se vám koloběžka zavrtá do hlavy. Vytvořili jsme pro vás  půjčovnu koloběžek, abyste už neměli pochybnosti. Přijďte si pro koloběžku do Košic nebo do Bratislavy. Staí si rezervovat čas, který Vám na seznámení potřebujete.
Za vyzkoušení to stojí, a za krásnější postavičku přeci také! Tak směle do koloběžkování, přátelé.
comments powered by Disqus