Hodnocení sluchátek Yurbuds Inspire ve spolupráci s českými ženami

Hodnocení sluchátek Yurbuds Inspire ve spolupráci s českými ženami

V minulém článku jsme vám přinesli hodnocení sportovních hodinek TomTom. Testovaly je čtenářky a uživatelky portálu zenysro.cz. Sportovní vybavení ale hodinkami nekončí. Dnes se podívejme, jak dopadla sluchátka Yurbuds Inspire 100. I jejich hodnocení je velice pozitivní a také zajímavé. Nemysleli jsme si, že u obyčejných sluchátek na běh bude propouštění zvuků z okolního prostředí pro ženy tak důležité.

Ženy oceňovaly jejich provedení. Zmiňovaly jejich pohodlnost při nošení a jejich schopnost udržet se v uších i při namáhavějším sportování. Například uživatelky Ivca543 a Molga říkají:

“Sluchátka jsou z příjemného měkkého materiálu, který se přizpůsobí, dobře drží v uších a nevypadává.”

“Ke svému prvnímu testování jsem dostala modrá sluchátka Yubuds Inspire 100 a jsem z nich opravdu nadšená. Dají se použít nejen při běhání, ale i při jízdě na kole. Sluchátka mají měkkou část, která se vkládá do uší a ta se díky tomu dobře přizpůsobí uchu a nemůže vypadnout.”

Nepřehlédněte:
Víte, co je koloběžko splav?

Dalšímu ocenění se také dostalo přehrávané hudbě. Líbila se jim nejen kvalita zvuku, ale hlavně to, že stále slyšely i okolní zvuky a sportování jim tak přišlo bezpečnější. Molga pokračuje:

“Taky jsem ocenila, že i při poslouchání hudby jsou dobře slyšet okolní zvuky, takže poslech není nebezpečný jako u některých jiných sluchátek.”

Přidávají se například i Granca a Adelaidefromprague:

“Také oceňuji, že při poslechu hudby jsou slyšet i okolní zvuky, což zvyšuje bezpečnost při sportování.”

Nepřehlédněte:
Osobnosti světové a evropské atletiky byli hosty naší prezentace na atletické Zlaté Tretře v Ostravě

“Tyto sluchátka v uších opravdu drží i při běhu a skákání, což jsem vyzkoušela při běhu v lese, také jsem je vyzkoušela při jízdě na kole a opravdu propouští okolní zvuky, což jsem zejména na silnici ocenila.”

Ženy se vyjadřovaly take k délce kabelu, který jim při sportu nijak nepřekážel a zdál se jim dostatečně dlouhý i kvalitně zpracovaný.

Na všechna hodnocení se opět můžete podívat na stránkách zenysro.cz, konkrétně na tomto odkazu: http://www.zenysro.cz/cs#!detail/testuj/9123/vsechna_hodnoceni
comments powered by Disqus