Hledáte tipy na běžecké dárky? Hledejte hodinky a sluchátka!

Hledáte tipy na běžecké dárky? Hledejte hodinky a sluchátka!

Máte mezi rodinnými příslušníky či přáteli běžce, které byste chtěli potěšit praktickým vánočním dárkem podle jejich gusta? Nebo chcete poradit blízkým, čím by mohli radost udělat vám? Zaměřte se na sportovní hodinky a sluchátka z naší nabídky, jež každého obdarovaného potěší a báječně mu poslouží.
TomTom MultiSport Cardio
     To první, co vás na hodinkách TomTom MultiSport Cardio jistě zaujme, je jejich design. Dnes už totiž nejde jen o to, aby byly hodinky funkční a dokázaly vám podat co nejvíce informací o vaší aktivitě, ale také se vám musí líbit, musí mít svůj styl. A ten hodinky TomTom mají.

TomTom Cardio on hand

     Z funkcí těchto hodinek můžeme zmínit pochopitelně základ, jako je měření rychlosti a tempa, vzdálenosti a spalování kalorií nebo srdeční frekvence. A tím jsme se dostali k tomu, že pro vás máme fantastickou zprávu. Tento model hodinek je jedním z mála, k nimž nepotřebujete hrudní pás, který dokáže pěkně znepříjemňovat pohyb. Hodinky mají totiž integrovaný senzor, který snímá tepovou frekvenci přímo z vaší ruky.

     Hodinky TomTom Multi-Sport Cardio se hodí jak běžcům, tak cyklistům, kteří stoprocentně ocení i možnost přichycení hodinek na kolo, ale i plavcům – hodinky jsou odolné, a to až do hloubky 50 m.

Nepřehlédněte:
Pravidelné fitness aneb 13 tipů jak s posilovnou neskončit po týdnu
     Největším trhákem na hodinkách je kombinace všech těchto funkcí společně s funkcí GPS, díky níž můžete zpětně analyzovat údaje o trase vašeho pohybu, vzdálenosti a převýšení a prohlédnout si vše na mapě. Veškeré informace podají hodinky v přehledných grafech, které můžete do detaily prozkoumat na svém smartphonu, tabletu nebo počítači. Hodinky mají navíc velkou výhodu oproti konkurentům – polohu dovedou lokalizovat během 7 sekund, kdežto některým hodinkám trvá lokalizace i 3 minuty.

TomTom MultiSport cardio home

TomTom Nike+ Sportwatch
TomTom Nike+     Přáli byste mít svého vlastního trenéra, ale nemůžete si ho dovolit? S hodinkami TomTom Nike+ Sportwatch si ho budete moct směle dopřát a ještě na něm ušetříte, protože za cenu hodinek byste žádného nesehnali.

     V jejich kompetenci je měření času, vzdálenosti, tempa a spálených kalorií i počet kroků, a to díky senzoru, který se umisťuje do boty. Všechny nasnímané informace senzor odesílá do zařízení, například do smartphonu, v němž si můžete data prohlédnout v přehledné formě. Všechny tyto informace můžete využít k plánování nových cílů a zlepšování osobních rekordů. Kromě toho všeho vám hodinky také připomenou, že je čas jít běhat. Trenér by vás taky proháněl!

     Údaje, které hodinky sesbírají, převedou do systému NikeFuel, kde můžete porovnávat svou denní aktivitu s aktivitou jiných sportovců, samozřejmě můžete sledovat své pokroky a to, jak se vám daří plnit své cíle – díky historii, v níž najdete svých 50 posledních tréninků. Kdykoli překonáte některý ze svých rekordů, budete oceněni vítězoslavným pokřikem. Říkali jsme vám, že hodinky mohou být vaším trenérem. Ještě o tom pochybujete?

Nepřehlédněte:
Ortel zní jasně: po těchto Vánocích sportujeme multimediálně!
TomTom Nike+

     Ani u sportovních hodinek TomTom Nike+ Sportwatch nechybí funkce GPS, díky níž můžete plánovat své trasy nebo si je zpětně přehrávat.

     Na webu NikePlus.com můžete vyhledávat jinými sportovci oblíbená místa na běhání, můžete sdílet podstatné informace prostřednictvím sociálních sítí Facebook a Twitter a můžete se stát součástí největší běžecké komunity na světě.  

Sportovní sluchátka – konec přerušovaného pohybu
     Dost bylo těch sluchátek, která vám při chůzi, běhu, jízdě na kole nebo na bruslích při každém ostřejším pohybu či otřesu vypadávala z ucha. Přesně to si řekli v Yurbuds a JBL a začali svět zásobovat speciálními sportovními sluchátky, s nimiž můžete bez obtíží překonávat rekordy a nezastavovat se, dokud sami nebudete chtít.

Yurbuds Inspire 100  
     Tento model sluchátek z dílny Yurbuds vás překvapí svou lehkostí i pěkným sportovním designem. Díky ergonomicky navrženým silikonovým nástavcům FlexSoft si budete moct při sportu dopřát kvalitní zvuk po dlouhou dobu, aniž byste ještě několik hodin po jejich vyndání z uší měli pocit otlačení. Technologie TwistLock se zase postará o to, aby vám sluchátka z uší nevypadávala a vaše sportování vám tím neznepříjemňovala.
Současně s kvalitním zvukem vám ale sluchátka umožní také vnímat okolní zvuky a nestane se tak, že byste vůbec nevěděli o tom, co se kolem vás děje.

Nepřehlédněte:
Skryté tipy a triky k TomTom sportovním hodinkám
YurBuds Inspire 100

     Využijte naší sezónní akce! Sluchátka Yurbuds Inspire 100 přidáváme před letošními Vánocemi ke každým zakoupeným hodinkám TomTom s přívlastkem Cardio a Multi-sport. K ostatním hodinkám TomTom přidáváme sluchátka Vivanco SPX610. Neváhejte a získejte vánoční hit roku 2014!

JBL Reflect
     Značka je JBL se stala zárukou kvalitního zvuku a sluchátka JBL Reflect toho mohou být důkazem. Ohromné basy a jasné vokály si už nemusíte vychutnávat jenom doma na gauči, ale i při sportu.
Obdivuhodné je vestavěné Bluetooth, díky němuž si můžete přehrávat skladby z vašeho smartphonu, který máte uložený v bezpečí své sportovní taštičky. Sluchátka a zařízení, z něhož skladby přehráváte, mohou být až 12 m od sebe!

     Pro ty, kteří běhají i ve tmě, když se vrátí z práce, nebo když se brzy stmívá, je dobrou zprávou to, že součástí sluchátek je reflexní kabel vysoce viditelný i při slabém světle. Díky systému zatahování si navíc můžete přizpůsobit délku kabelu. A do třetice všeho dobrého – kabely se dají sepnout na magnety, abyste je po odložení a po další používání nemuseli pracně rozmotávat, jak to bylo dříve běžné.
Vyberte u nás ty nejlepší dárky pro běžce!

JBL Reflect BT

     U 4 tipů na vánoční dárky pro běžce rozhodně nemusíte zůstat. Račte se podívat na další sportovní a outdoor produkty v naší nabídce a uvidíte, že svého blízkého-běžce nezklamete. O to jednodušší je výběr v situaci, kdy inspirujete ostatní k tomu, co byste pod stromečkem rádi našli vy. Pořiďte si sportovní hodinky a sluchátka a nebuďte na sportování sami!
comments powered by Disqus