Hero Race 2015

Hero Race 2015

Ambassador koloběhu se psem ( a dalších  mnoha aktivit) , mistr světa v mushingu, Jaro Banoci si nedá pokoj.... Pozval nás na překážkový běh , PIEROTT HERO RACE  2015 do Prešova, to jsme ješte netušili, že je jeho zakladatelem.
Nedá se vyhnout informacím o Spartan race, Tvrďák a podobných překážkových bězích, které jsou testem odolnosti, síly, vůle a vytrvalosti. U nás se uspořádají většinou pod licencemi a bývají i dost nákladné. Hero Race ukazuje, že se to dá zvládnout špičkově i bez licencí a návodů.

TomTom Hero Race 2015

Na letním koupališti Delňa v Prešově nás uplynulý víkend přivítala skoro rodinná atmosféra závodníků a jejich teamů. Vůbec jsme neměli pocit, že jsme na závodech, které se konají teprve druhým rokem.  Všechno klapalo na jedničku. Závodníkům přiléval do nádrže s adrenalinem ještě poslední dávku moderátor, takže si každý užíval svou „minutu slávy“, ještě než se vrhnul proti prvním 10 překážkám.

TomTom Hero Race 2015

V sobotu stálo na 2km trati sprintu 24 překážek a v neděli na 4km trati 47 překážek. Spolu se registrovalo 130 soutěžících na závody mužů, žen a dětí. Probíhala i soutěž v kategorii teamů a dvojic.  Nechyběly překážky známé z vojenských cvičáků, ale i hodně bahna a vody.

TomTom Hero Race 2015

Celým závodem se nesla velmi příjemná atmosféra. K vidění byli profesionálové i amatéři a více či méně vymakané a potetované postavy. Kde se dalo, pomáhali si …

Přiživili jsme se s našimi sporttestery a vyslali na trať loňskou vítězku, Mišu Škrabskú i s GPS hodinkami Tomtom Runner Cardio. A Michaela nezklamala. Poctivě tlačila svůj tep na 170 -180. Zvlášť poslední kilometr strávený šplháním na laně a plaváním byl až nebezpečný. Věřím, že se na display sporttesteru nedívala, jinak by asi ubrala plyn....


TomTom Hero Race 2015

Výstupy z aplikace TomTom mysports velmi pěkně ukazují průběh trati a věříme, že budou užitečné i pro další ročníky Pierott Hero Race. 

TomTom Hero Race

Celkovým vítězem a „Super Hero“ se stal Peter Žiška z Extreme Obstacle Runners.

Nás zároveň potěšila nejlepší žena v absolutním pořadí, a též členka Extrem Obstacle Runners, Katka Makuchová, která měla také na ruce TomTom Cardio.

Hero Race vřele doporučujeme.

Viac fotografií nájdete na našom Facebook profile.
comments powered by Disqus
comments powered by Disqus