Hero Race 2015

Hero Race 2015

Ambassador koloběhu se psem ( a dalších  mnoha aktivit) , mistr světa v mushingu, Jaro Banoci si nedá pokoj.... Pozval nás na překážkový běh , PIEROTT HERO RACE  2015 do Prešova, to jsme ješte netušili, že je jeho zakladatelem.
Nedá se vyhnout informacím o Spartan race, Tvrďák a podobných překážkových bězích, které jsou testem odolnosti, síly, vůle a vytrvalosti. U nás se uspořádají většinou pod licencemi a bývají i dost nákladné. Hero Race ukazuje, že se to dá zvládnout špičkově i bez licencí a návodů.

TomTom Hero Race 2015

Na letním koupališti Delňa v Prešově nás uplynulý víkend přivítala skoro rodinná atmosféra závodníků a jejich teamů. Vůbec jsme neměli pocit, že jsme na závodech, které se konají teprve druhým rokem.  Všechno klapalo na jedničku. Závodníkům přiléval do nádrže s adrenalinem ještě poslední dávku moderátor, takže si každý užíval svou „minutu slávy“, ještě než se vrhnul proti prvním 10 překážkám.

TomTom Hero Race 2015

V sobotu stálo na 2km trati sprintu 24 překážek a v neděli na 4km trati 47 překážek. Spolu se registrovalo 130 soutěžících na závody mužů, žen a dětí. Probíhala i soutěž v kategorii teamů a dvojic.  Nechyběly překážky známé z vojenských cvičáků, ale i hodně bahna a vody.

TomTom Hero Race 2015

Celým závodem se nesla velmi příjemná atmosféra. K vidění byli profesionálové i amatéři a více či méně vymakané a potetované postavy. Kde se dalo, pomáhali si …

Přiživili jsme se s našimi sporttestery a vyslali na trať loňskou vítězku, Mišu Škrabskú i s GPS hodinkami Tomtom Runner Cardio. A Michaela nezklamala. Poctivě tlačila svůj tep na 170 -180. Zvlášť poslední kilometr strávený šplháním na laně a plaváním byl až nebezpečný. Věřím, že se na display sporttesteru nedívala, jinak by asi ubrala plyn....


TomTom Hero Race 2015

Výstupy z aplikace TomTom mysports velmi pěkně ukazují průběh trati a věříme, že budou užitečné i pro další ročníky Pierott Hero Race. 

TomTom Hero Race

Celkovým vítězem a „Super Hero“ se stal Peter Žiška z Extreme Obstacle Runners.

Nás zároveň potěšila nejlepší žena v absolutním pořadí, a též členka Extrem Obstacle Runners, Katka Makuchová, která měla také na ruce TomTom Cardio.

Hero Race vřele doporučujeme.

Viac fotografií nájdete na našom Facebook profile.
comments powered by Disqus