Další významná aktualizace TomTom Sports

Další významná aktualizace TomTom Sports

Jaksi nám utekla důležitá informace o novinkách v aplikaci Tom Tom Sports pro mobilní telefony. Tu výrobe vydal už 28.04.2017 a je ve verzi 4.0. To, že takto vzýznamně poskočilo označení dává tušit o vícero novinkách. I to nám úplně uniklo, i přes to, že pravidelně aktualizujeme svoje aplikace. Tak se podívejme, co přináší nová verze.
Hlavní a nejdůležitější novou vlastností, která nám chyběla úplně od první verze, je propojení TomTom Sports s integrovanou vlastností v telefonu: Apple Health (Zdraví) a v případě Android: Google Fit. Možná o tom ani nevíte, ale telefon vám též slouží jako fitness náramek a monitoruje váš celodenní pohyb. Teď jsou tyto aplikace propojené a umí si vzájemně vyměňovat údaje.

Aktiváci této vlastnosti nám standardní aplikace nenabídla a musíte to teda udělat ručně. V aplikaciTomTom Sports přejděte v dolní části na záložku "Manage", vyberte si "Connected Apps" a povolte "Apple Health". Pro podrobnější nastavení si otevřete aplikaci "Zdraví", v dolní časti si vyberte "Zdroje", ťukněte na "Sports" a povolte, co uznáte za vhodné.

TomTom Sports and Health

Verze 4
Vydáno na 28. duben 2017
- Nyní můžete importovat data aktivity 24/7 z Google Fit (Android) nebo Apple Health (iOS). Můžete importovat, kroky, aktivní čas, vzdálenost a kalorie. Na aktualizovaná data 24/7 se můžete podívat v mobilní aplikaci TomTom Sports a na webové stránce v oddílech Cíle, Trendy, Pokrok atd.
- Nyní můžete pomocí aplikace Sports sledovat data aktivity 24/7, aniž byste měli zařízení TomTom Sports spárované.
- Nyní si můžete porovnat data 24/7 (kroky, aktivní čas, uražená vzdálenost, kalorie) a srdeční tep 24/7 díky podrobnému grafu Denního souhrnu.
- Své trendy nyní snadno zjistíte z podrobných grafů Denního souhrnu, které obsahují vaše data 24/7 (kroky, aktivní čas, uraženou vzdálenost, kalorie) a srdeční tep 24/7.
- Starší denní souhrny 24/7 si nyní můžete snadno prohlédnout na kartě Trendy aktivit 24/7.
- Nyní můžete deaktivovat upozornění aplikace TomTom Sports objevující se na hlavním panelu systému. Přejděte do nabídky Správa > Nastavení zařízení v aplikaci TomTom Sports.
- Vylepšili jsme fungování aplikace na tabletech se systémem iOS/Android.

Nepřehlédněte:
Tomáš Čelko překvapeně vítězí v Itálii
https://cz.support.tomtom.com/app/release_notes/type/TomTom-Sports-App
comments powered by Disqus