Co má pro nás schované TomTom pro rok 2016?

Co má pro nás schované TomTom pro rok 2016?

TomTom v minulém roce na plné čáře zabodoval s uvedením nové série sportovních hodinek TomTom Runner 2 a TomTom Spark. Ještě v nižší ceně přinesl podstatně více funkcí. Taktéž se překonal v akční kameře TomTom Bandit, kde k vynikajícímu obrazu klade hlavní důraz na úplně jednoduchý střih videa. Právě u těchto dvou produktů nás čekají letos velké inovace.
TomTom Bandit
Už koncem roku 2015 společnost přinesla významnou aktualizaci tohoto produktu prostřednictvím aplikace pro mobilní telefony. I když je pravdou, že aplikace na Apple telefonech toho umožňuje podstatně víc než v Android. Vývojáři usilovně pracují na tom, aby i v Androidech byla stejná funkcionalita.

Ale co je na spadnutí, je aplikace pro Windows a Mac OS X. Podle našich informací, už vývoj dolaďuje detaily a je možné, že aplikaci vypustí ješte tento měsíc. Sami jsme zvědaví na výsledek. Už máme připravenou kameru i s natočenými daty z minulého roku. Např. nás velmi zajímá, či se střih a zpracování budou též vykonávat v kameře, nebo se budoú využívat prostředky počítače.

TomTom Bandit, Runner2, Spark

U této kamery očekáváme, že vývojáři v průběhu roku ještě více zapracují na detailech aplikace a přinesou plnou lokalizaci. Je možné, že v září v Berlíně na výstavě IFA bude představeně nějaká inovovaná verze. Např. natáčení v 8k rozlišení? Nechme se překvapit.

Nepřehlédněte:
TomTom Runner 2 (TomTom Spark) - nový kamarád každého sportovce
TomTom Runner 2 / TomTom Spark
Tyto hodinky zaznamenaly neskutečný úspěch díky tomu, co zvládají a za jakou cenu se prodávají. Ale máme pro Vás informace, že výrobce tyto hodinky ješte zdokonalí! Hodinky se priblíží více inteligentním hodinkám a k vylepšenému fitness náramku. A to se uskuteční jen bezplatnou aktualizací firmware. Hodinky mají umožňovat zobrazit notifikace z připojeného telefonu. Bude se jednat v prvním kole o emaily a sms zprávy. V budoucnosti je možné, že budou integrovat i telefonování u verze Music. Ale to je jen spekulace.

TomTom Bandit, Runner2, Spark

Další přislíbenou vlastností bude monitorování srdečního tepu počas celého dne 7 dní v týdnu. Už teď hodinky monitorují vaši pohybovou aktivitu po celý den. Takto budete mít podstatně vylepšený i fitness náramek.

Poslední slíbenou novinkou je sdílení vašich dosažených aktivit na sociální sítě jako Facebook a Twitter.

Všechn tyto novinky, budou dostupné bezplatně a stačí jen aktualizovat vaše zařízení či podporné aplikace. Jen co něco spatří světlo světa, budeme Vás okamžitě informovat. Pokud se chcete dozvědět víc, případně máte nějaký návrh, stačí se zapojit do oficiálního diskusního fóra výrobce na adrese  http://en.discussions.tomtom.com/
comments powered by Disqus