Brutálně jsme zlevnili sportovní hodinky TomTom

Brutálně jsme zlevnili sportovní hodinky TomTom

S nástupem nové modelové řady TomTom Runner 2 a TomTom Spark přichází i úprava cen, která má pramálo společného s tímn nač jsme zvyklí například u smarphonů. Ceny totiž padají dolů a TomTom potvrzuje, že to myslí se sportovními hodinkami vážně. První, kteří se budou moci s novými modely seznámit a také si je koupit, budou návštěvníci a běžci nejstaršího evropskeho Mezinárodního Maratonu Míru v Košicích první říjnový víkend. Nové ceny TomTom určil směrem dolů od 14% až do 33%,což o je velmi zajímavé, protože takto už můžete mít sportovní hodinky s GPS jen za 109€! Podívejme se ješte na další ceny.
Jak jsme psali, nejlevnější hodinky za 109€ sú určené především pro běžce, kteří nevyžadují monitoring frekvenčního tepu. Pokud by to v budoucnosti vyžadovali, tak si mohou dokoupit hrudní pás. Pokud vám hrudní pás překáží, tak je tu model TomTom Runner Cardio, který jsme zlevnili z původních 229€ na 199€.

Nízke ceny TomTom

Vyžadujete více sportů? Tak pro Vás jsou určené hodinky TomTom MultiSport. Ty dostanete odedneška za příjemnou cenu 129€, příp. se zabudovaným monitorem frekvenčního tepu za 229€. Tento model jsme zlevnili o celých 50€! Pokud požadujete úplný TOP model, což je právě TomTom MultiSport Cardio se zabudovaným barometrem a bohatým příslušenstvím, tak na to je sleva až 100€. Z původních 399€ tedy zaplatíte dnes jen 299€.

Nízke ceny TomTom

Toto přecenění vytvořilo prostor pro nové modely, běžecký TomTom Runner 2 a fitness TomTom Spark, s větším displayem a hlavně s možností přehrávání hudby.

Nepřehlédněte:
Interview s mistrem světa v orientačním běhu Honzou Procházkou: odhalte tajemství (ne)obyčejného sportovce
Základní modely s přehrávačem hudby jsou označeny “ music” a začínají na 159 euro. I u nových modelů TomTom Runner 2 Cardio s většim displayem začína TomTom na 199 euro.

Nízke ceny TomTom
comments powered by Disqus