Asi poslední možnost na řemínky TomTom

Asi poslední možnost na řemínky TomTom

Výrobce TomTom už několik měsíců nedodává náramky pro svoje sportovní hodinky. Nakonec se nám podařilo získat několik kusů v obou velikostech, ale jen v černé barvě. 
Tyto náramky budou dostupné přibližně za měsíc a s velkou pravděpodobností jich už více nebude. Proto jsme je už teď zpřístupnili na naší webové stránce a můžete si je předobjednat. Objednávky budeme vyřizovat v posloupnosti objednávek. Nezmeškejte tak svo příležitost mít originální řemínek. 

Alternativa stále existuje
I my jsme se potýkali s dostupností těchto řemínků pro soukromé účely. Nakonec jsme se museli uchýlit k tomu, že jsme si řemínky nakoupili na vybraném čínském eshopu. Je pravda, že jsou levnější, ale podle toho taky vypadá i samotná kvalita a provedení.

Náramek nám došel v obyčejné fólii a byl částečně deformovaný. To zase tak nevadilo. Po osazení hodinek bylo všechno v pořádku. Ale na druhou stranu má tato alternativa několik nedostatků. První, čeho jsme si všimli bylo, že guma je z jiného materiálu a o něco tenčí než originál. To uvidíme, jak se podepíše na dlouhodobém používání. Už samotné vyndávání hodinek do nabíjecí kolébky je uměním a bojíme se, že řemínek roztrhneme. Takže nabíjení probíhá i s řemínkem.

Nepřehlédněte:
Janka a Danka Velďákovy fotily první lifestylové fotky náramků pro Tomtom
Druhým rozdílem je ukončení řemínku. Ten není ukončený výstupkem, abyste ho zacvakli do dírky na řemínku. Takto vám odstává. Jedině si můžete posunout gumový jezdec. Posledním nedostatkem je druhý konec řemínku, přes který se upínají hodinky. Ten též vypadá, že mnoho nesnese, ale to jen čas ukáže. Na druhou stranu, pokud není žádný jiný náramek dostupný, i alternativa z Číny je dobrá.

TomTom remienokVlevo z Číny, vpravo originál. Rozdíly je vidět ihned na první pohled. Poznámka: originál se už nějaký ten čas používá

TomTom remienokPracka je z labilního plastu a ani guma není bůhvíco.

TomTom remienokPříště si radši zakoupíme radši originální náramek.

Nepřehlédněte:
Sportovní bluetooth sluchátka už pod 1000 Kč
Preto neváhejte a objednejte si originální náramek.
comments powered by Disqus