Aktualizace TomTom Bandit

Aktualizace TomTom Bandit

Výrobce TomTom neustále vylepšuje a inovuje svou akční kameru TomTom Bandit přibližně každé dva měsíce. I tento rok nás čekají nějaké významné novinky s ohledem na vylepšení výrobků této firmy. Občas se ale stane, že aktualizace selže. Proto Vám přinášíme jednoduchý návod, jak opravit tuto banální chybu, i když na první pohled nevíte co s tím.
Aktualizace akčních kamer se vykonává přímo na zařízení. A to tak, že v případě synchronizace kamery TomTom Bandit s aplikací se do aplikace stáhne aktualizační soubor a ten se na pozadí přenese do kamery. Kamera Vás vyzve při nejbližším zapnutí o aktualizaci.

TomTom Bandit
Někdy se stane, že tato aktualizace selže a kamera Vás odkáže na stránky, kde o tomto není nic popsáno.

TomTom Bandit

Oprava je přitom úplně triviální. Občas se stane, že  se přes internet nestáhl celý aktualizační soubor, proto stačí kameru připojit přes USB k počítači a najít přímo na kartě v hlavním adresáři soubor, který začíná tomtombandit_update_xxx.updt. Jak si můžete všimnout na našem screenshotu, soubor má jen 1kB. Po vymazání tohoto souboru z karty se nanovo stáhne aktualizace. Soubor by měl mít přibližně okolo 30MB. Následná aktualizace už proběhne v pořádku.

TomTom Bandit
TomTom Bandit
comments powered by Disqus