Akční kamery Nilox Mini a Nilox Mini-F v akci na horách. Kde všude se vám mohou hodit?

Akční kamery Nilox Mini a Nilox Mini-F v akci na horách. Kde všude se vám mohou hodit?

Chystáte se na hory a rádi byste se po návratu domů pochlubili své rodině nebo svým kamarádům, jak báječně jste se měli? Natočte pro ně nezapomenutelná akční videa ze sjezdovek, přírodních terénů i z večerní pohody na chatě, v penzionu nebo hotelu. S kamerami Nilox Mini a Nilox Mini-F to nebude mít chybu!
Nilox Mini, nebo Nilox Mini-F?
     Obě kamery mohou být zárukou pro natočení jakýchkoli zážitků, které si chceme později sami nebo s blízkými připomenout. Obě jsou malé, lehké a kompaktní. Obě kamery můžeme připnout na helmu nebo jinam na výstroj a ovládat ji pohodlně prostřednictvím dálkového ovládání. Pro zachycení zimních radovánek jsou vhodné zejména proto, že jim nevadí mráz. Ačkoli jsou si obě kamery v lecčems podobné, i rozdíly mezi nimi najdeme.

Nilox mini F

Nilox Mini
     Kamera se snímacím úhlem 90 a 120° a se stabilizátorem obrazu vám umožní nahrát takřka všechno, na co se při akci podíváte. Díky tomu můžete například předvést blízkým v teple domova, jak úžasné triky na lyžích nebo na snowboardu ovládáte. S rozlišením HD Ready 720p získáte skvělá a kvalitní videa, s nimiž se rádi pochlubíte. Díky kvalitní baterce v kameře Nilox Mini můžete všechno, co si chcete uchovat, nahrávat nepřetržitě až 90 minut. Abyste ihned věděli, co jste natočili, můžete si samozřejmě přehrát video na dvoupalcovém displeji, ale mnohem pohodlnější bude přehrávání na jakémkoli zařízení s operačním systémem Windows XP, Vista, Windows 7, 8 a vyšším nebo na Mac OS.

Nilox Mini-F
Nilox mini F
     Kamera Nilox Mini-F nabízí snímací úhel 120° a podporu otočení obrazu 180°. Své fantastické zážitky můžete snímat celých 90 minut a podívat se na ně můžete později na zařízení s operačním systémem Windows XP, Vista, 7 a 8 a Mac 10.2. Baterii si můžete také šetřit díky šikovnému nastavení její úspory.

Nepřehlédněte:
Jak natáčí své krkolomné triky TOP skateboardista Rišo Tury
     Natáčet můžete videa v kvalitě full HD 1080p, stejně tak můžete pořizovat fotografie s rozlišením 12 Mpx.
Pokud rádi sjíždíte dosud možná neprozkoumaný terén a často se ocitáte ve sněhovém mraku nebo nečekaně končíte v horském potůčku, jistě oceníte i voděodolné pouzdro. Nic už vás nemusí při vašich toulkách zasněženými pláněmi na lyžích či snowboardu zastavit.

     Rozlišení kamery Nilox Mini-F je stejné jako u kamery GoPro Hero, za kterou si však ještě připlatíte. Oproti GoPro Hero má Nilox Mini-F vestavěný displej, lze ji vyjmout z pouzdra, oceníte tedy o 25 % menší rozměry, než má o něco věhlasnější konkurent. V balení je navíc paměťová karta, takže můžete prakticky po zakoupení začít natáčet, což u zmíněného konkurenta nelze, stejně jako dálkový ovladač. Stejně jako u GoPro Hero je u Nilox Mini-F možné otáčení obrazu o 180° a využití rozlišení 720p se zachycením 60 fotografií za sekundu, v balení je 1 rovný a 1 zahnutý nalepovací držák a rychloupínací přezka.

     Model Nilox Mini-F Wifi dokonce nabízí wifi spojení s mobilem a tabletem Apple nebo Android, můžete si tedy natočené zážitky zkontrolovat třeba už na lanovce! Skvělé je i rozlišení Full HD 1080p při 30 snímcích za sekundu nebo 720p při 60 snímcích za sekundu.

Nilox mini F

Co se vám může hodit
     Ať už si chcete po návratu z hor připomenout divoké jízdy, speciální triky nebo večírky s přáteli, může se vám ke kameře hodit několik šikovných vychytávek:
- Podpůrná deska: díky ní zafixujete kameru na jakoukoli desku, tedy klidně i na snowboard. Podpůrná deska je ještě o něco pevnější a stabilnější než lepící podložky, na které jsme už zvyklí.
- Lepící podložky: jsou zahnuté a dají se použít i na helmu. Jsou součástí balení, ale lze je i samostatně dokoupit.
- Čelovka: pro odvážlivce, kteří se vydávají ven bez helmy – kameru je možné s tímto hlavovým popruhem upnout na hlavu nebo čepici.
- Popruh na hruď: když nechcete mít kameru připevněnou na helmě, protože vám tam zkrátka vadí a nemáte z ní dobrý pocit, můžete využít tohoto popruhu.

Nepřehlédněte:
Nilox Mini-F WIFI – dostupná akční kamerka se skvělým výstupem
Některé situace nestačí prožít jen jednou!
     Fantastické a dech beroucí okamžiky strávené s rodinou nebo přáteli na horách si můžete díky kamerám Nilox zachytit a později si je užít ještě několikrát. Vyberte si model, který vás více nadchnul a nespokojte se s jedním jediným prožitím všech svých sjezdů, skoků a jiné zábavy!

Nilox mini F
comments powered by Disqus