Všichni nakupující jsou spokojeni se vzdy.cz!

Všichni nakupující jsou spokojeni se vzdy.cz!

Náš team pro Vás dělá co může už několik let tak, abyste vy jako zákazníci byli spokojení. Každá Vaše objednávka prochází přes několik pracovníků tak, aby byla co nejrychleji vyřízena k Vaší spokojenosti. Dokonce i náš systém se snažíme neustále vylepšovat.
Jednou z našich hlavních deviz je podrobný popis produktu a každodenní aktualizace stavu skladu, abyste viděli zda je zboží skutečně skladem nebo ne. Vy, jako zákazníci, jste nás za poslední 3 měsíce ohodnotili na 100%. A to nejen v Čechách, ale i na Slovensku s naším sesterským eshopem. Všichni nakupující doporučují náš obchod a zboží jim dorazilo v pořádku v průměru dvou dní.

100% vzdy.sk

100% vzdy.cz

Zboží bychom rádi doručovali i rychleji, jenže všechny spediční firmy doručují zboží do dvou pracovních dní, ale občas se stane, že má zákazník zboží i na druhý den. A to zboží expedujeme z našeho centrálního skladu v Bratislavě a druhý den byl ve vesnici Skryje, která se nachází u Plzně. Viz poděkování od naší spokojené zákaznice: Dobrý den,chci Vám poděkovat včera jsem objednala a dnes už mám balíček doma.Velká spokojenost s Vaším obchodem :-) ① Moooc díky Lucie Hůlová

Pokud chcete této rychlosti dosáhnout, i když to nemůžeme garantovat, je třeba objednávat zboží v dopoledních hodinách.
comments powered by Disqus