Rozdáváme časopis Techbox

Rozdáváme časopis Techbox

Po spolupráci s vydavatelstvím Burda, kdy jsme vám dávali na výběr z časopisů, které byly pár měsíců staré, jsme momentálně rozběhli exkluzivnější spolupráci. Od 15.04.2016 si budete moci ke každé objednávce zvolit zadarmo časopis Techbox. Ale ne jen tak nějaký.
Vydavatelství nám totiž bude poskytovat vždy aktuální vydání a ne několik měsíců staré. Takže na každé objednávce ušetříte 1,90€. Tato nabídka je platná pro prvních 100 nejrýchlejších zákazníků.
Techbox je nejkomplexnější slovenský lifestylovo-technologický časopis, který má stabilní pozici na trhu a silnou čtenářskou základnu. Vychází už 10 let. Zaujme hlavně kvalitním odborným obsahem a atraktivním grafickým zpracováním. V časopisu TECHBOX čtenář najde vždy aktuální témata, reportáže, novinky a testy produktů, které patří k modernímu životnímu stylu lidí milujících technologie. Je zároveň praktickým nákupním poradcem.

Časopis Techbox

Už v minulosti jsme získali ocenění TIP redakce od tohoto časopisu za akční kameru TomTom Bandit a věříme že získáme další. Nechali jsme jim totiž otestovat pár produktů od značek JBL a Harman/Kardon, které vyjdou v časopisu v nasledujícich číslech.
comments powered by Disqus