Vítězové testu asociace EISA 2015 - 2016

Vítězové testu asociace EISA 2015 - 2016

Padesátka časopisů specializovaných na obory audio, video a foto z dvaceti evropských zemí poctivě testuje produkty, z nichž ty nejlepší jsou každoročně oceněny jako nejlepší produkt ve své kategorii. Po dobu 32 leté historie EISA (www.eisa.eu) se proces výběru zdokonalil natolik, že následující přehled je spolehlivým pomocníkem při výběru toho vašeho pravého a vzorného přístroje.
My pro Vás z celého množství vybrali nasledující produkty, které dovážíme na slovenský a český trh a můžete si je u nás i zakoupit.

Evropská mobilní reprosoustava 2015-2016
JBL Xtreme
Tento neposedný válec, odolný vůči postříkání vodou, je postavený pro extrémní podmínky na pláži nebo na mejdanu a hodně hlasitě vám zahraje skutečně kvalitní muziku, kdekoliv. 10 000mAh akumulátor vydrží až 12 hodin hraní a poskytne taktéž duální USB nabíjení. Po připojení smartphone je možné JBL Xtreme využít i jako handsfree reproduktor s technologiemi pro potlačení okolního hluku a ozvěn, takže vaše konverzace se stane výrazně srozumitelnější. Reprosoustava poskytne zvuk dosahující kvalit JBL Signature Sound, a to v závratných hladinách hlasitosti o což se starají čtyři aktivní měniče podporované dvěma pasivními zářičí JBL Bass Radiators, které hudbu doslova zviditelní. Xtreme má taktéž funkci JBL Connect, díky které můžete bezdrátově propojit více komatibilních reprosoustav pro zesílení vašeho zážitku. 

Evropská mobilní sluchátka 2015-2016
AKG N60NC
Nejnovější přírůstek do rodiny "leteckých" sluchátek AKG obohatí váš svět sloučením vynikající kvality reprodukce a kativním potlačením okolního zvuku, nejúčinnějším ve své třídě. Dávno pryč je doba, kdy hluk vašeho okolí kazil váš hudební zážitek, N60NC vydrží hrát na akumulátor až 30 hodin - a pokud se ponoříte do hudby ještě na delší čas, potom sluchátka stále pracují v pasivním režimu. Tato neskutečně lehoučká sluchátka nabízí bezkonkurenční zážítek z poslouchání, a díky hliníku, paměťové pěně a koženým prvkům vám propůjčí pocit luxusu. 


Evropský nejvýhodnější reprosystém pro domácí kino 2015-2016
JBL Arena Cinema 5.1
Vysoce kvalitní vícekanálové systémy obvykle vyžadují dostatek prostoru - a adekvátní finanční investici. Série JBL Arena představuje cenově dostupný reproset, který umožní majitelům AV příjmačů střední třídy vybudovat impozantní 5.1 sestavu v mezích rozumného rozpočtu. Podlahové Arena 180 je možné snadno umístit do jakékoliv místnosti a jejich vyrovnaný zvuk produkovaný firemními výškovými reproduktory a středobasovými 7 palcovými měniči podporuje aktivní subwoofer SUB100. Centrální reproduktor a satelitní surround jsou k dispozici v bílé nebo černé variantě. Řada Arena pokračuje ve slavném odkazu firmy JBL a je dostupná širokému okruhu milovníků dobrého zvuku.

Nepřehlédněte:
Výstava Audio, Video a Domácí kino 2015

Evropský navigační média systém do auta 2015-2016
Kenwood DNX7150DAB
Kenwood DNX7150DAB je jednoduchá kompletní centrální jednotka na současném trhu. Kromě poskytování celoevropských navigačních údajů na palubní desce se může též pochlubit vynikající konektivitou se smartphone. Bluetooth pro audio streaming a hands-free volání, digitální a analogové rádio, přehrávání z DVD, USB, SD, HDMI a kompatibilita s rozsiahlými audio a video formáty - včetně FLAC a MKV, což zaručuje vysoce kvalitní AV výkon za všech okolností. Procesor digitálního signálu nabízí přesný ekvalizér, crossover a posun času. A jelikož je to zabalené do standardizovaného 2DIN obalu, je vhodný pre většinu současných vozidel. Pokud jde o funkci a kvalitu, tak DNX 7150DAB jednoduše odmítá dělat kompromisy.

comments powered by Disqus