Usnadněte si krájení potravin! Co všechno můžete kráječem pokrájet?

Usnadněte si krájení potravin! Co všechno můžete kráječem pokrájet?

Co si budeme nalhávat, krájení čerstvého pečiva nebo třeba sýrů na stejné plátky, to už vyžaduje pořádnou dávku zručnosti a umu. Nebo profesionální vybavení. A právě tím je třeba univerzální kráječ Zelmer ZFS0916,který se může pochlubit úctyhodným výkonem a přesností japonských mistrů. Co všechno tenhle moderní společník zvládne?
Značka, která sbírá ceny po celém světě
Samotná značka Zelmer byla založena v roce 1951. Brzy po svém založení zaznamenala obří zájem zvláště na trzích západní Evropy. Ačkoli se původně Zelmer zaměřoval zejména na vysavače (například ikonické modely Twister, Jupiter, Solaris nebo Aquawelt), dnes ho známe spíše jako výrobce domácích spotřebičů, které se mohou pochlubit vysokou kvalitou, moderním designem a zejména dlouhou životností. A zmínit musíme i cenu prestižního časopisu Financial Times, který v roce 1997 vybral Zelmer mezi desítku nejlepších a nejdůvěryhodnějších firem střední a východní Evropy!

Zelmer ZFS0916

Výkonný a bezpečný pomocník

Následující řádky už budou věnovány samotnému kráječi Zelmer ZFS0916, jehož výkon dosahuje úctyhodných 150 W, což vám umožní pokrájet nejrůznější druhy potravin – od čerstvého pečiva, přes sýry a salámy vcelku, až po rozmanité druhy ovoce a zeleniny nebo třeba knedlíky k nedělnímu obědu. O přesný řez se stará zoubkovaný nůž z kvalitní nerezové ocele s průměrem 170 mm. Nastavit si samozřejmě můžete tloušťku jednotlivých plátků a to od 0 do 15 milimetrů. A s čím vším vám Zelmer ZFS0916 pomůže?

- Pečivo: Krájení čerstvého pečiva bude s kráječem Zelmer ZFS0916 hračka. Ať už stojíte o tenčí plátky, na topinky nebo třeba plátky hrubší, které obložíte oblíbeným sýrem, uzeninou nebo zeleninou, stačí kotouč nastavit na požadovanou tloušťku, stisknout knoflík a o nic dalšího se nestarat.

Nepřehlédněte:
Tipy na vánoční dárky: Vychutnejte si legendární americkou party v retro stylu s pomocníky Ariete Party Time
- Salámy: Ať už připravujete obloženou mísu pro návštěvy nebo chcete z poctivého salámu připravit základ chutné pomazánky, i s jeho krájením vám praktický Zelmer pomocník pomůže. Během několika mála chvilek získáte plátky oblíbených salámů, které od sebe budou k nerozeznání.

- Sýry: Dostali jste chuť na legendární „smažák“ nebo plánujete obloženou mísu doplnit o plátky oblíbeného sýru? Opět stačí do procesu zapojit tenhle inovativní kráječ a o nic dalšího se nestarat.

- Zelenina a ovoce: Kráječ Zelmer si ale poradí také s nejrůznějšími druhy zeleniny a ovoce. Ať už potřebujete nakrájet brambory nebo třeba rajčata, stačí využít potenciálu tohohle praktického pomocníka.

- Knedlíky: Zapomeňte na provázky nebo ostré struny. Ke krájení knedlíků vám opět postačí zkušenosti tohohle multifunkčního pomocníka.

Nepřehlédněte:
Neřiďte se slepě radami výrobců
Zelmer ZFS0916

Kráječ je navíc jednoduše skladný a pro maximální bezpečnost během krájení je vybavený také plastovým podavačem potravin a gumovými nožičkami, které zabraňují případnému podklouznutí na mokrých nebo mastných površích. Samozřejmě nechybí bezpečnostní pojistka a metr dlouhá šňůra, kterou můžete snadno uložit do praktického prostoru přímo v kráječi. Univerzální bílá barva tohohle inovativního pomocníka pak skvěle zapadne do moderně i rustikálně zařízených kuchyní. Potřebujete snad další důvody, proč jeho kvality osobně vyzkoušet?
comments powered by Disqus