Půjčujte si nástavce Kenwood nehledíc na typ robota

Půjčujte si nástavce Kenwood nehledíc na typ robota

V rodině máme různé typy kuchyňských robotů Kenwood s různým příslušenstvím. Dva typu Major a jeden kMix. Každý byl kupovaný v úplně jiné výbavě a dost mě štvalo, že se nedá sdílet příslušenství mezi kMix a Major. Mezi Major roboty to je úplně bezproblémové.
K Major sem chtěl dokoupit hlavně struhadlo, abych nebyl omezený jen na kapacitu food procesoru a zas rodině jednou za čas půjčit nástavec na těstoviny, který sem si dokoupil ke svému robotu. A i když se to příslušenství zdá identické, má bohužel jiný systém připojování. A dokupovat úplně stejné nástavce za více než 2700 Kč se mi opravdu vůbec nechtělo.

Kenwood KAT001ME

Kenwood KAT001ME

Už nějaký čas jsou v nabídce redukce pod tajemným označením KAT001ME a KAT002ME, které jsou vlastně redukcí mezi těmito dvěma způsoby úchytů. Podle obrázků sem byl z nich trochu nejistý a tak sem si raději takovou jednu redukci půjčil. Konkrétně KAT001ME, která dovoluje použití nástavců určených pro kMix kuchyňské roboty Kenwood na roboty typu Major a Chef.

Nepřehlédněte:
Arašídové brownies se slanou karamelovou omáčkou
Kenwood KAT001ME

Kenwood KAT001ME

Ve skladě sem dostal úplně malou lehoučkou krabičku. No takové úplné nic. K tomu sem si vzal ještě KAX643ME a pojal sem se to testovat na mém Kenwood Cooking Chef. Jen co jsem tuto krabičku rozbalil, ihned jsem to pochopil. Stačí jen nasunout na nástavec nebo zasunout do otvoru v kuchyňském robotu a to je všechno. Ještě na boku je pojistka v podobě šroubku, který utáhnete rukou a můžete začít používat. Vlastnosti se nijak nemění, i když je daný nástavec o pár centimetrů dál od těla robota.

Kenwood KAT001ME

Kenwood KAT001ME

Za cenu 490 Kč se to vyplatí, pokud si můžete takto půjčit nástavec ať už od rodiny nebo od známých. Jen si zvolit to pravé.:
KAT001ME: Můžete použít kMix nástavce na roboty Major a Chef
KAT002ME: Můžete použít Major a Chef nástavce na roboty kMix

Kenwood KAT001ME
comments powered by Disqus