Laica Filtr Fast Disk: Malý vzhledem, ale velký výkonem!

Laica Filtr Fast Disk: Malý vzhledem, ale velký výkonem!

O pitném režimu se hojně diskutuje už po desetiletí. Tou nejpřirozenější tekutinou pro naše tělo je ale obyčejná voda. A klidně ta kohoutková. Její kvalita se ale napříč republikou různí. Zatímco někde nám z kohoutků teče voda, která je svým složení podobná vodě kojenecké, jinde můžeme mít problém s jejím typickým chlorovým zápachem nebo nepříliš dobrou chutí. Jak to změnit? Odpovědí jsou filtrační konvice Laica, v jejichž srdci je ukryt inovativní filtr Fast Disk. Co všechno umí? Prozradíme?
Laica Fast Disk

Co všechno zvládnou filtry z konvic Laica?
Filtrační patrony (filtry) zbavují kohoutkovou vodu nadměrného množství chloru, který na mnoha místech v republice způsobuje typický zápach a nepříjemnou (pa)chuť kohoutkové vody. Kromě toho ale filtry redukují taky těžké kovy, vodní kámen, herbicidy a pesticidy nebo zbytky léčiv.

To vše samozřejmě při zachování minerálů a dalších látek, které naše tělo potřebuje. Voda z filtrační konvice Laica je tak ve finále mnohem chutnější a hodí se taky pro přípravu nápojů, polévek, omáček nebo dalších jídel.

Další benefity přefiltrované vody
Vodu zbavenou vodního kamene ale můžete používat i do varných konvic, kávovarů nebo žehliček. Jednoduše tak prodloužíte životnost spotřebičů a vyhnete se častější údržbě, která s tvrdou vodou neodmyslitelně souvisí.
Vodní kámen taky funguje jako výborný izolant a zabraňuje prostupu tepla ze spirály (topného tělesa) do vody. Tím se výrazně prodlužuje doba ohřevu a náklady potřebné na ohřev vody tak značně rostou!

Nepřehlédněte:
(Budoucí) maminky pozor! Nepodceňujte pitný režim.
Jak vlastě filtry Fast Disk fungují?
Součástí filtračních konvic a lahví Laica FLOW'N GO jsou filtry Fast Disk. Co je na nich tak unikátního? Zejména skutečnost, že tyhle filtrační patrony filtrují vodu pomocí postříbřeného přírodního aktivního uhlí.
To dokáže během několika mála minut snížit obsah chlóru v pitné vodě, takže je přefiltrovaná voda ve finále mnohem chutnější a bez nepříjemného zápachu.

Fast Disk filtry byly navrženy tak, aby zachovaly přirozeně se vyskytující minerály v kohoutkové vodě. Voda proto zůstává nejen chutná, ale také zdraví prospěšná a to bez nutnosti doplňování dalších minerálních látek.
Životnost filtru Fast Disk je buď 30 dní, nebo 120 litrů přefiltrované vody. O nutnosti výměně filtru vás bude navíc informovat inovativní aplikace pro chytré telefony Laica Home Wellness.

Do ní stačí naskenovat unikátní QR kód, který je součástí některých konvic a filtračních lahví Laica (u ostatních nastavíte výměnu filtru na mechanickém ukazateli) a o nic dalšího se nestarat. Aplikace vás sama upozorní, že je nejvyšší čas na výměnu starého filtru za nový.

comments powered by Disqus