Káva pro opravdové gurmety s retro nádechem: To je Ariete Café retro!

Káva pro opravdové gurmety s retro nádechem: To je Ariete Café retro!

Pokud někdo v Evropě rozumí kávě, tak jsou to rozhodně Italové. Kávovary tradiční Italské značky Ariete potvrzují kvalitou, designem a oblíbeností tuto obecně známou a respektovanou pravdu. Co má společného výborná káva, design 60. let a značka Ariete? Více, než se na první pohled zdá! Pákový kávovar Ariete Café retro je vše, jen ne „out“! Opravdoví milovníci kávy nedají dopustit na pákové kávovary, díky nimž si mohou vlastnoručně připravit lahodnou kávu, speciálně namletou dle preferencí a chuti a přesně tak, jak ji mají rádi. Pokud alespoň maličko tíhnete k retro stylu nebo jednoduše preferujete tradici a kvalitu a nový den si bez dobré kávy nedokážete představit, pak vaší pozornosti nesmí uniknout kávovar Ariete Cafè Retro.
Ariete Café retro – renesance pákových kávovarů
Jakmile kávovar Ariete Café retro poprvé uvidíte, okamžitě vás nadchne jeho vyšperkovaný design, vyladěný do posledního detailu. Robustní tělo, lesklé detaily a možnost zvolit buďto luxusní černou nebo vášnivou červenou variaci, dělá z tohoto kuchyňského či kancelářského společníka dominantu celé místnosti, k níž se upnou zraky všech příchozích. Kávovar je vybaven patentovaným systémem na zpěňování mléka, zaručující výrobu bohaté pěny, která doslova vybízí k umění jménem „latte art“, a systémem Maxi-Cappuccino, díky němuž proměníte mléko na šlehačku během několika mála sekund. Údržba kávovaru je velmi jednoduchá, a to i díky odnímatelné odkapávací mřížce nebo nádobě na vodu.

Praktické vychytávky, díky nimž vykouzlíte tu nejlepší kávu široko daleko
Každý správný milovník kávy jistě ví, že je velký rozdíl v chuti a vůni čerstvě umleté kávy a kávy, která již několik dlouhých dnů, nedej bože týdnů, leží v plechové piksle. Ideální je pochopitelně káva čerstvě namletá na odpovídající hrubost k okamžité přípravě kávového nápoje. Důležitá je také teplota vody, kterou skrze rozemletá kávová zrnka proléváte, ale i samotný postup přípravy. Aby byl výsledek doopravdy dokonalý, je součástí kávovaru Ariete Café retro integrovaný teploměr na panelu s vyznačením optimální teploty. Přesto, že se to nezdá, existuje spousta maličkostí a drobností, které rozhodují o tom, zda si na kávě doopravdy pochutnáte, nebo se vám po prvním loku zkroutí tváře odporem.

Ariete Cafe Retro

Zažijte neopakovatelné chvilky se svým Ariete Café retro kávovarem

Ať už potřebujete „nakopnout“ po náročném pracovním dni nebo máte jednoduše chuť zachumlat se do teplé deky s oblíbenou kávou a knihou, pomocník Ariete Café retro nezklame v žádné situaci. Lahodná káva, která chutná tak, jako by vám ji připravoval zkušený barista, pohladí na těle i na duši. À propos – víte, že káva obsahuje antioxidanty – polyfenoly, které chrání náš kardiovaskulární systém, potlačují vznik rakoviny, a dokonce mohou zabránit vzniku a rozvoji Parkinsonovy a Alzheimerovy choroby?
comments powered by Disqus