Geniální multicooker: můžete vařit, péct i smažit v jediném hrnci

Geniální multicooker: můžete vařit, péct i smažit v jediném hrnci

S největší pravděpodobností to známe všichni. Ve snaze vykouzlit poživatelný oběd nám po tomto heroickém výkonu na kuchyňské lince zůstane hromada připečených hrnců, mastných pekáčů, talířků, ulepených naběraček, měchaček, vařeček, hrníčků a v neposlední řadě také špinavých příborů. A aby toho nebylo málo, linku zdobí také nejeden kuchyňský robot zapatlaný bramborovou kaší, ponorný mixér se zbytky dýňové polévky a domácí pekárna, v jejichž útrobách se „skví“ nalepené těsto. Požitek z dokonalého obědu je rázem ten tam ihned, jakmile máme takovou spoušť uklidit.
Futuristické vaření s pořádnou dávkou kreativity
Jestliže je vám výše nastíněná situace důvěrně blízká, pak nám dáte jistě za pravdu, že příprava oběda o více chodech, stejně jako následný úklid vám zabere spoustu drahocenného času. Co kdybychom vám ale řekli, že lahodný oběd či večeři můžete připravit v jednom jediném hrnci během toho, co píšete se svými ratolestmi úkoly, žehlíte nebo se připravujete na důležitou pracovní poradu, která vás čeká následující den? Klepete si nevěřícně na čelo a myslíte si něco o tom, že jsme se v redakci zbláznili? Pak nepřestávejte číst následující řádky, na nichž vám představíme geniální Russell Hobbs Cook@Home Multi Cooker 21850-56, který uspokojí všechny chutě vaší rodiny a zároveň ušetří mnoho drahocenného času, který lze investovat někde jinde a o to efektivněji.

Russell Hobbs 21850

Stylový společník (nejen) do kuchyně
Russell Hobbs Cook@Home Multi Cooker si zamilujete hned na první pohled. Jeho ladné křivky v kombinaci se stylovým designem a nerezovým povrchem z něj dělají nepřehlédnutelného společníka moderních kuchyní dnešní doby. Multicooker disponuje dostačeným objemem 5 litrů, takže se s ostatními hrnci, k nimž neustále hledáme odpovídající pokličky, můžete s lehkým srdcem rozloučit. Designovou dokonalost tohoto multicookeru podtrhuje stylový LED display disponující 24 hodinovým časovačem. Intuitivní ovládání v kombinaci s moderním minimalismem vás přesvědčí, že se jedná o vskutku specifického kuchyňského pomocníka, který promění čas strávený v kuchyni na pravý a nefalšovaný zážitek. Jednoduchá a geniálně rychlá večeře je pak záležitostí několika mála minut!

11 specifických programů udělá šéfkuchaře i z vás
Russell Hobbs Cook@Home Multi Cooker disponuje 11 sofistikovanými programy, díky nimž si můžete připravit luxusní kyprou rýži, křehké a šťavnaté maso, které se bude doslova rozplývat na jazyku, voňavý domácí chléb či jiné druhy pečiva, lahodnou zeleninu vařenou v páře, chutnou rybu, oblíbenou polévku i celou řadu dalších pokrmů, dezertů nebo příloh. Multicooker nabízí také řadou specifických programů, které vám dokonce umožní upéct narozeninový dort nebo uvařit pravý a nefalšovaný domácí jogurt. No jen řekněte, zvládli byste tohle všechno s klasickým vybavením kuchyně a omezenými časovými možnostmi?

Nepřehlédněte:
Volte rychlé a zdravé vaření. Parní hrnce dokáží zázraky!
Russell Hobbs 21850

Učiňte přítrž rozvařené rýži nebo nedopečenému masu!
Díky tomuto modernímu společníkovi se můžete jednou pro vždy rozloučit s rozvařenou nebo příliš tvrdou rýží, nesprávně propečeným hovězím steakem, vysušeným kuřetem nebo připálenou grilovanou zeleninou! Díky geniálně jednoduchým postupům a propracované technologii stačí vložit ingredience do nádoby, zapnout vhodný program a o nic dalšího se již nestarat. Výsledek předčí vaše nejtajnější očekávání i očekávání zbytku rodiny. Multicooker představuje další, dramaticky se vyvíjející oblast vaření s možností vytvářet kulinářské experimenty během velmi krátké doby. Tento šikovný pomocník vás nadchne svým minimalistickým vzezřením, jež je ideální do menších bytů či garsoniér, kde s místem zpravidla svádíme líté boje. V této uspěchané době se tak jedná o nedocenitelný skvost s řadou výhod i moderních vychytávek.

Russell Hobbs 21850

Chytrá produktová řada Russell Hobbs Cook@Home
Russell Hobbs Cook@Home Multi Cooker je ovšem jedním, nikoli jediným chytrým společníkem v kuchyni. V produktové řadě Russell Hobbs Cook@Home naleznete hned několik stylových pomocníků. Jen namátkou můžeme zmínit povedený rýžovar nebo parní či pomalý hrnec.  Pokud ovšem nechcete mít kuchyni zaskládanou jednotlivými spotřebiči, vsaďte na multifunkčního společníka Russell Hobbs Cook@Home Multi Cooker 21850-56! Jeho cena činí neuvěřitelných 2 999 Kč, což je vskutku zanedbatelná částka oproti objemu finančních prostředků, které byste museli vynaložit v případě nákupu samostatných spotřebičů. Tento geniální multicooker vaše kulinářské umění posune na zcela jinou úroveň!
comments powered by Disqus