ELIXÍR LÁSKY- magický nápoj z grepu

ELIXÍR LÁSKY- magický nápoj z grepu

V nově připravovaném seriálu s názvem "Elixíry" vám postupně představíme recepty na netradiční a zdravé nápoje. Prvním z nich je zmíněný ELIXÍR LÁSKY, který připravíte levou zadní.
Když jsme poprvé ochutnali tento nápoj, okamžitě jsme se do něj zamilovali. Vitamínová bomba v podobě růžového grepu a sladký rozmarýnový základ se ukázaly jako výborná kombinace s množstvím zdravotních benefitů. Musíme vás však upozornit, že pokud ho jednou ochutnáte, stane se velkou konkurencí vašich oblíbených nápojů.

Ingredience:
1. Filtrovaná voda (1,5 hrnku)
2. Třtinový cukr (1 hrnek)
3. Čerstvý rozmarýn (dle chuti)
4. Růžový grep (2 ks)

1. Voňavý a sladký základ
Základ elixíru sestává z třtinového cukru rozpuštěného v horké přefiltrované vodě a z čerstvého rozmarýnu. Rozmarýn má antistresové a zklidňující účinky, přičemž snižuje hladinu kortizolu v krvi podobně jako objetí Tak pojďme na to:

Nepřehlédněte:
„Berber whiskey " ELIXÍR- tradiční nápoj z Maroka
Do hrnce jsme vysypali hrnek třtinového cukru, který jsme zalily hrnkem a půl filtrované vody.

Vyzkoušeli jsme vodu z filtrační láhve Flow'n go, která z ní odstranila chlor a výrazně tak vylepšila její chuť. Výrobce této filtrační láhve, Laica, myslel i na zachování minerálů v přefiltrované vodě, které jsou pro naše tělo doslova nezbytné. Díky tomu obsahuje elixír lásky vše, co potřebujeme k tomu, abychom se cítili dobře nejen fyzicky, ale i psychicky.

Po částečném rozpuštění cukru jsme přidali rozmarýn a směs jsme přivedli do varu. Následně jsme směs přelily do sklenic. Množství závisí na tom, jaký sladký nápoj chceme v konečném důsledku dosáhnout. My jsme zvolili cca 1/4 poháru.

Laica Flow and Go

2. Růžový grep: zdroj zdraví, vitality a mládí
Druhým krokem je odšťavnění růžových grepů, které jsme následně přilili do sklenic k naší rozmarýnové směsi a elixír byl na světě.

Nepřehlédněte:
FlOW‘N GO: zdravá voda ve stylovem hávu
Laica Flow and Go

Tento zázračný nápoj si můžete vychutnávat nejen v zimním, ale i v letním období. Volba je jen na vás.

P.S .: Nezapomeňte se o něj podělit
comments powered by Disqus