Co jsme viděli na mezinárodní konferenci Ariete

Co jsme viděli na mezinárodní konferenci Ariete

Značka Ariete je tradiční Italský výrobce malých domácích spotřebičů s historií od roku 1964, patřící do rodiny DeLonghi.
Poslední červencové dny se konala mezinárodní konference této úspěšné značky, která si i na našem trhu získává čím dále, tím více fanoušků. My jsme měli tu čest se zúčastnit a užít si intenzívně dva dny plné informací, zážitků, dobré pozitivní nálady, ale i nefalšovaného Italského sluníčka.

Management Ariete se rozhodl, že tento rok zorganizuje toto setkání v sídle Ferrari v městečku Maranello, aby umocnil moto celé konference a to „Rychle a zběsile“, což plně odpovídá nejen temperamentu tohoto jižanského národu, ale výsledkům a směrování celé značky.

Ariete International Meeting

Samotná prezentace se konala v největším sále muzea Ferrari a celkem se zúčastnilo bez mála 140 lidí z celého světa. Generální ředitel Ariete se pochválil skvělými výsledky a neočekávaným, více než dvouciferným, růstem obratu značky.

Nepřehlédněte:
Křupavé waffle na počkání
Potom následovaly prezentace jednotlivých produktových manažerů s představením novinek na nadcházející období. Z celého množství prezentovaných inovací bychom vás chtěli seznámit s těmi nejdůležitějšími.

MODERNA. Nový range stylových snídaňových spotřebičů. Tato designovaná řada rozšiřuje úspěšné koncepty Vintage a Classica. Zvláště nás zaujal espresso kávovar s integrovaným mlýnkem na kávu. Uvedení na náš trh je plánováno na říjen.

Ariete International Meeting

ESPRESSO KÁVOVARY. Ariete, jako tradiční Italský výrobce, stále intenzivněji investuje do inovací v kategorii příprava kávy, kromě již výše zmíněného kávovaru Moderna, se můžeme ještě tento rok těšit na skvělé nerezové přístroje.

Ariete International Meeting

Přístroj na domácí výrobu sýrů. Toto byl jednoznačně výrobek, který nás zaujal asi nejvíc. Unikátní řešení jednoduché domácí výroby sýrů, jako například caciottina, stracchino, ale i pro nás známější gorgonzola, ricota nebo mascarpone.  To ale není vše, s tímto jedinečným produktem si dokážete ve vaší kuchyni jednoduše vyrobit i tofu ze sójového mléka, nebo tradiční a řecký jogurt.

Nepřehlédněte:
Ariete Party time aneb Čas na pořádnou zábavu!
Ariete International Meeting

Vertikální gril, nazvaný STEAK HOUSE GRILL. Opět se zde jedná o šikovnou unikátní věcičku, která určitě padne do oka všem fanouškům domácího grilování.

Ariete International Meeting

Představili jsme vám stručně několik chystaných novinek značky Ariete na závěr tohoto roku, sice ještě neznáme ceny, protože nebyly finálně stanoveny, ale pokud budete sledovat náš magazín, tak se je určitě včas dozvíte.
comments powered by Disqus