Nejlepší obrana před chřipkovou epidemií a virózami. Příběh o tom, jak jsme si pořídili čističku AirFree k nám do openspace

Nejlepší obrana před chřipkovou epidemií a virózami. Příběh o tom, jak jsme si pořídili čističku AirFree k nám do openspace

Openspace, čili otevřená kancelář, je skvělá. Všichni na sebe vidí, každý má přehled o tom, co se děje kolem něj, s kolegy na sebe můžete směle gestikulovat, usmívat se a pomrkávat. Jenže ani openspace není tak úplně dokonalá. Například to, že všichni sdílíte jeden vzduch, což může být v období, kdy je valná část populace nachlazená nebo bojuje s chřipkou či jinými nemocemi, docela nevýhoda. My jsme na tento problém ale vyzráli. Pořídili jsme si čističku vzduchu AirFree!
Rozpaky vystřídal úžas
AirFree v kancelárii     Zpočátku jsme se na čističku, kterou jsme dostali na jednom z veletrhů na zkoušku, dívali trochu rozpačitě. Jak zjistíme, že to není jenom „krabička“, která si hraje na čističku? A jak prokážeme, že čistička opravdu čistí vzduch? Nakonec ale převládla zvědavost a vyzkoušeli jsme „jahodový test“.

     Koupili jsme si jahody a rozdělili je. Dvě jsme dali na talířek do uzavřené místnosti o rozměrech 3 x 5 m a pustili jsme čističku vzduchu. Další tři jahody jsme nechali ležet na talířku v našem openspace. Co si budeme povídat, zbytek jsme snědli.

     Každé ráno po dobu 10 dní jsme jahody v kanceláři i v openspace fotili a sledovali rozdíly, které začaly být patrné už po 3 dnech. Zatímco jahody z kanceláře, kde svou práci prováděla čistička Airfree, byly stále k nakousnutí a my měli problém, abychom se na ně mlsně nevrhli, jahody v openspace, kde jsme do kvality vzduchu nijak nezasahovali, by si nikdo nevzal – tedy nikdo, kdo si nelibuje v plísni.

Nepřehlédněte:
IFA 2015: AirFree ORB
     Samozřejmě že i jahody v kanceláři, které opatrovala čistička, začaly prožívat výrazné změny ve své struktuře, ale až po celém týdnu! Byly trochu oschlé, tomu se nelze ubránit. Ale nikdo by nám v tu chvíli nevěřil, že jahody z kanceláře jsou ty samé, co jahody z openspace. I nevěřící Tomášové žasli, jakou moc čistička Airfree má. Tak jsme ji přenesli z kanceláře do openspace a od té doby nám dělá společnost.

Několik důvodů, proč si čističku Airfree pořídit
AirFree v kancelárii     Bakterie, viry a plísně jsou nepříjemnými, ale stálými a nevítanými společníky ve vzduchu, ale stále častěji objevující se alergie, které dokážou pěkně znepříjemnit život. Období, kdy jeden nemocný nakazí pět dalších. To jsou důvody, proč si čističku vzduchu pořídit. A nemusí to být zrovna do openspace, ale i do klasických kanceláří nebo do domácností.

     Čističky vzduchu v žádném případě nevyléčí vaši nebo kolegovu virózu nebo chřipku, ale dramaticky sníží riziko, že nastane krizová nákaza ve vašem kolektivu nebo ve vaší rodině.

     Výrobci čističky Airfree v testech opakovaně prokázali, že tento produkt je schopen zničit až 99,99 % virů, které nám ve vzduchu opravdu neprospívají. Dokonce si poradí i s organismy menšími než 0,03 mikrometrů. Práce na principu pohlcování škodlivin a vypouštění čistého vzduchu a žádné vyměňování filtrů díky 100% přírodnímu fungování, to jsou další benefity čističky, která vám může život nečekaně usnadnit.

Nepřehlédněte:
8 žen dostalo možnost vyzkoušet čističku vzduchu Airfree: jak dopadlo testování?
Výběr z mnoha modelů
     Čistička AirFree není jen jedna. Na výběr máme velké množství modelů s různým výkonem a prostorovým záběrem. Od funkcí se samozřejmě odvíjí i cena, a tak můžete mít čističku vzduchu za necelé 4 000 Kč (model T40), která perfektně obhospodaří vaši domácnost, ale i za 28 000 Kč (model WM600), která už se postará o jakýkoli openspace i o velikosti 120 m².

Vzduch je čistý!
     Pořiďte si do openspace, kanceláře nebo do domácnosti čističku vzduchu AirFree a zabraňte šíření plísní, virů, bakterií a dalších mikroorganismů, které často způsobí nemoci a alergie. Některé modely se mohou stát i vkusnými bytovými doplňky! Dopřejte si čistý vzduch a dýchejte z plných plic!
comments powered by Disqus