Homedics DUO epilátor AFT a IPL – pohodlnější, účinnější a zcela bezbolestný

Homedics DUO epilátor AFT a IPL – pohodlnější, účinnější a zcela bezbolestný

Žiletka, depilační krém, ultrazvuk, laser, IPL, vosk nebo snad cukrová pasta? Že nevíte, co mají všechny tyto předměty, kosmetické přípravy a postupy společného? My to víme a rádi vám to prozradíme! S pomocí výše uvedeného se totiž můžete na různě dlouhou dobu zbavit nežádoucích chloupků takřka po celém těle. Ovšem ne každý způsob je zcela bezbolestný a trvalý. Pokud se chcete chlubit stále hebkou pokožkou bez nutnosti bolestivého udržování, máme pro vás jeden specifický tip, kterým je 108320>Homedics DUO epilátor AFT a IPL. Co tento praktický pomocník zvládne a proč by se měl stát součástí vaší výbavy? To a ještě mnohem více vám prozradíme o několik řádků níže.
Epilace vs. depilace – souboj na život a na chlup
     Mnoho z nás si pojmy epilace a depilace plete. Hlavním rozdílem mezi těmito způsoby odstraňování chloupků je skutečnost, že při epilaci se zbavíte chloupků i s kořínkem, při depilaci pak seříznete pouze jejich svrchní část nacházející se nad pokožkou. Epilaci dále rozlišujeme dle způsobu odstraňování chloupků a jejich následného dorůstání na trvalou nebo dočasnou.  U dočasné epilace je proceduru odstraňování chloupků nutno v určitých intervalech opakovat, u trvalé pak její opakování zpravidla nutné nebývá.

Homedics IPL H150

Strašák moderní ženy – bolest
     Touha po dokonale hebké pokožce provází s největší pravděpodobností každou moderní ženu. Její pravidelné udržování však bývá časově a finančně náročné. Další komplikací, kvůli které volí řada žen raději depilaci, než dostupné způsoby epilace, je obava z bolesti, která je s řadou epilačních postupů a procesů spojená. Vždyť jen samotná myšlenka na vytrhávání chloupků i s kořínkem není zrovna dvakrát příjemná. Když si navíc představíte to martyrium při tvarování obočí, pouze při pomyšlení na podobný postup odstraňování chloupků na citlivých místech, se řadě z nás ježí vlasy hrůzou na hlavě.

Předsudky hoďte za hlavu!
Homedics IPL H150     V dnešní době je však strach z bolesti takřka zcela neoprávněný. Existují totiž metody a přístroje, jež vás během chvilky zbaví chloupků na dlouhou dobu, někdy i na vždy. A to zcela šetrným a bezbolestným způsobem. Jedním z pomocníků, který splňuje vše výše uvedené, je také Homedics DUO Epilátor AFT a IPL, který v sobě kombinuje obě výhody AFT a IPL technologie. Technologie IPL pracuje s impulzy intenzivního pulzního světla, které má za cíl jediné – vstřebat do sebe melanin v chloupku a kořínku, čímž zaručí jeho zesvětlení, oslabení a postupné vypadávání. Naproti tomu technologie AFT využívá nízkou úroveň energie, čímž konvertuje neužitečné UV světlo do širšího spektra.

Nepřehlédněte:
Zapomeňte na vosk! Nyní se epiluje takřka bez bolesti pomocí IPL
Rychlost, bezpečnost a bezbolestnost
     … přesně tyto vlastnosti perfektně charakterizují moderní Homedics DUO epilátor AFT a IPL, který vás zbaví chloupků na celém těle v rekordně krátkém čase (0,5 hodiny). Klinické studie prokázaly, že tento epilátor je zcela bezpečný pro 4 základní druhy pleti, přičemž je jeho používání možné také na citlivá místa nebo obličej. Pro používání epilátoru nepotřebujete žádné gely nebo podobné přípravky, jež by odstraňování chloupků napomáhaly. Jedná se zkrátka o pomocníka, kterého si zamilujete hned po prvním vyzkoušení. V e-shopu Vždy.cz činí jeho cena 5 490 Kč, což sice není dvakrát málo, ovšem stále méně v porovnání s pravidelnými návštěvami kosmetického studia (cca 1000 Kč/návštěva) nebo pořizováním přípravků pro opakovanou depilaci (zhruba 1200 – 2500 Kč ročně).
comments powered by Disqus