Všechno o Airfree

Všechno o Airfree

O tom, že je dnešní doba rychlá, svět uspěchaný a nikdo nic nestíhá, slyšíme ze všech stran. Většina z nás se pohybuje ve víru svých povinností, a přitom se snaží o zachování zdravého životního stylu. Nedostatek času a znepokojující informace o zhoršující se kvalitě prostředí, ve kterém žijeme, nás nutí hledat způsoby, jak si můžeme sami jednoduše, rychle a efektivně vytvořit co nejlepší podmínky pro zdraví vlastní i zdraví své rodiny.
Malí neviditelní nepřátelé, kteří mnohým z nás způsobují nemalé zdravotní problémy, nás ohrožují nejvíc v uzavřeném prostředí, kde většina z nás tráví až 90 % svého času. Podle zjištění vědců, znečištěný vzduch právě ve vnitřních prostorech způsobuje až stonásobně silnější zatížení organismu. Znečištění vzduchu negativně ovlivňuje několik faktorů. Asi nejhůře odstranitelným z nich je akumulace lidí v prostorech, která vede ke zvýšení tvorby hub, virů a bakterií. Dalšími můžou být špatně čištěná klimatizace nebo koncentrace organických materiálů jako jsou knihy, koberce, závěsy nebo záclony. V neposlední řadě na znečištění vzduchu negativně působí i nové druhy izolací budov, které snižují proudění vzduchu a naproti tomu drasticky podporují vznik kolonií plísní, virů a bakterií. Kontaminovaný vzduch ve vnitřních prostorech může vyvolat zdravotní obtíže jako jsou astma, bronchitida, zápal nosní sliznice a vedlejších dutin, houbové infekce u pacientů s narušeným imunitním systémem, podráždění očí, krku a nosu, bolesti hlavy, podrážděnost, kašel a problém s koncentrací.

Na trhu se dnes můžeme setkat s množstvím výrobků, které zmíněné alergeny redukují, překrývají nebo ničí. Nabídka je opravdu široká – využít můžeme chemické přípravky nebo čističky s HEPA filtrem, Iónové čističky, sterilizátory, aerosolové spreje atd. Každá z možností má bezpochyby svoje výhody i nevýhody.  My vám přiblížíme čističky – sterilizátory vzduchu s patentovanou termodynamickou technologií TSS od AirFree. Čističky vzduchu této značky jsou jedinečné v tom, že organické patogeny (viry a bakterie) a alergeny (pyly, houby, plísně) ve vzduchu likvidují a zanechávají tak nezávadný vzduch. Fungují na principu, který znali už naše babičky – že vysoká teplota sterilizuje. Čistička – sterilizátor vzduchu AirFree prochází vzduch, který je sterilizovaný při teplotě 200 °C a při tom zničí až 99 % všech mikroorganismů. Čističky Airfree zároveň redukují i ozón. Do místnosti se tak vrátí vyčištěný, sterilizovaný vzduch, zbavený škodlivin.

Nespornou výhodou těchto čističek je jejich absolutně tichý chod a bez údržbový provoz. Jediné, co musíte s čističkou udělat, je zapojit jí do elektrické zásuvky a nechat ji dělat svoji práci. Čistička začne čistit vzduch okamžitě a už po pár hodinách výsledky testů zaznamenávají výraznou redukci škodlivin.

Nepřehlédněte:
Čističky vzduchu ako prevencia proti ochoreniam – naozaj fungujú?
Airfree

Před čím vás Airfee ochrání?
Pyly
Pyly nejsou žádnou výjimkou a jsou jako ostatní mikroorganismy při průchodu patentovaným sterilizačním jádrem ničené. Po spálení se neškodný vzduch vrátí zpět do prostředí.

Ozón
Ozón je jedovatý plyn, který škodí plicním tkáním, vyvolává bolesti na prsou, dušnost a dráždění v krku a může způsobit dokonce astma. Podle testů redukuje AirFree ozón ve vzduchu až o 26 %.

Viry a bakterie
Viry a bakterie Airfree ničí už při teplotách nižších než 200 °C, které dosahuje keramické jádro. Též nejodolnější a nejmenší mikroby, jako zárodky kožních a plicních zápalů a spály, jsou pomocí těchto čističek vzduchu odstraněné.

Plísně
Plísně jsou nebezpečnou a škodlivou součástí mnoha budov. Vyskytují se všude, kde dochází ke kondenzaci vlhkosti, jsou vlhké zdi, respektive místnost je nedostatečně větraná. Plísně jsou významný alergen, podporují výskyt roztočů a v neposlední řadě napadají zařízení budov, kanceláří, skladů, archivů stejně tak i potraviny či cenné depozity v archivech, skladech nebo muzeích. AIRFREE ničí plísně a tím snižuje jejich alergické projevy a neposlední řadě brání jejich šíření do okolí. Test (link na jahodový test) ukázal účinnost AIRFREE i při ochraně potravin před jejich znehodnocením plísněmi.

Nepřehlédněte:
Všechno o Airfree
Domácí roztoče
Redukcí plísní ve vzduchu jsou též redukované populace domácích roztočů, které právě plísně potřebují k životu. AirFree ničí kromě toho i výkaly a zbytky roztočů. Tyto částečky jsou potencionálními iniciátory alergických reakcí a astmatických záchvatů.

Airfree

Co jsme zjistili o čistotě vzduchu
Čističky vzduchu Airfree mají široké využití a pomoci vám můžou všude tam, kde je čistý vzduch nutnost, a to tím, že konstantně čistí vzduch a odstraňují rostoucí znečištění vzduchu v místnostech vašich domovů, kanceláří, knihoven, muzeí, ve veřejných budovách – školách, školkách, nemocnicích.

Díky drastické redukci alergenů a patogenů ve vzduchu dbá AirFree o čisté prostředí pro alergiky a výrazně snižuje riziko šíření virů a bakterií. Redukuje pyly, plísně, viry, bakterie, výkaly a pozůstatky domácích roztočů, tak i hodnoty ozónu na minimální míru. AirFree taktéž ničí částice plísní a hniloby ve vzduchu, které cirkulují celým domem a můžou způsobovat závažné alergické reakce (slzení očí, kýchání, ucpání nosu, malátnost). AirFree chrání i vaše potraviny – redukcí huba částic ve vzduchu se zamezuje tvorbě plísní na sýrech, chlebu, ovoci a dalších potravinách. Kromě přímého působení na váš zdravotní stav vám můžou tyto jedinečné čističky zpříjemnit prostředí domova, což spolu nepochybně souvisí. AirFree redukuje nebo úplně odstraňuje organické pachy. Absence hub a částic ve vzduchu čistěním AirFree vytváří optimální prostředí pro archivaci videí, obrazového materiálu, diapozitivů, negativů a všech ostatních zařízení, pro které můžou být plísně nebezpečné. AirFree chrání spolehlivě a tiše vaše osobní předměty a vzpomínky.

Kde můžete použít čističky vzduchu Airfree?
Kanceláře a veřejné budovy
Místnosti, chodby a výtahy, ve kterých se nachází často množství lidí, představují trvalé riziko nákazy pro zaměstnance a návštěvníky. Tato situace je ještě umocněná škodlivými houbami a jinými mikroby, které se nacházejí ve vzduchu a které vstupují do klimatizace, jako i ozonem, který vyrábí počítače a kopírky.
Také prostředí může urychlit rozšíření chorob, které jsou přenášené vzduchem. AirFree ničí plísně a roztoče a obstarává tak zdravější prostředí pro uživatele a zaměstnance.

Nepřehlédněte:
Opravdu Airfree funguje? – zkušenost jednoho z nás
Knihovny a muzea
Plísně a roztoči jsou všude. Pokud teplota v místnosti a vlhkost prostředí podporují tvorbu zárodků, částice rostou a explozivně prospívají. Tyto částice můžou napadnout knihy, části oděvů, dokumenty a umělecká díla. AirFree je výborný způsob, jak můžeme chránit vzácné archivní dokumenty.

Školy a školky
Nemoci, které jsou přenášené vzduchem, představují velkou zátěž pro školáky, rodiče, učitele i vedení školy. Zárodky chřipkového, COVID virusu, zápalu mozkových blan a zarděnek, jako i dalších nepříjemných mikrobů se vznášejí volně ve vzduchu. Použití AirFree ve třídách ukazuje, že zdravotní stav žáků a učitelů je pro vedení školy jednou z priorit. Kromě toho klesá riziko soudních sporů z důvodu onemocnění, které způsobují plísně. AirFree pomáhá snížit riziko nákazy dětí nemocemi a infekcemi, kterým jsou ve škole či školce vystavené.  

Airfree

Nemocnice, kliniky a laboratoře
Pro většinu nemocnic je znečištění vzduchu velmi důležité téma. S použitím AirFree je prostředí nemocnice bezpečnější pro pacienty. Efektivním ničením virů, bakterií a hub ve vzduchu je AirFree nenahraditelným v čekárnách a ošetřovnách. AirFree navíc redukuje hodnotu ozónu ve vzduchu, který může vést k újmě u pacientů s dýchacími obtížemi. Laboratoře, které musí nechávat vzduch čistit chemicky a v průběhu něj přerušovat všechnu aktivitu, ušetří týdně celý jeden pracovní den. Použitím AirFree můžete pacientům v čekárnách snížit riziko nákazy, například pokud čekají na preventivní prohlídku.

Restaurace
Airfree soustavně sterilizuje vzduch a nabízí tím úplně decentní dodatečnou ochranu pro zákazníky restaurací. Všechny viry a bakterie, které procházejí patentovaným keramickým jádrem AirFree jsou zničené. Majitelům restaurací je doporučené, aby nám předložili plán (půdorys) k analýze, aby byla garantovaná plošná ochrana všech vnitřních prostor.

Hotely a domy pro seniory
Ve většině hotelů zůstávají okna normálně zavřená. Tyto prostory jsou trvale vystavované virům, bakteriím a plísním, které pocházejí jak od hostů (v průměru každé dva dny nový host), tak od personálu. Klimatizace v hotelech přispívá k permanentnímu znečištění vzduchu tím, že je chladnější vzduch pumpovaný do místnosti větracími otvory. AirFree ničí tiše a efektivně všechny mikroorganismy ve vzduchu a chrání tak před vzduchem přenosnými onemocněními a alergickými reakcemi, na které jsou senioři obzvlášť citliví. Použití AirFree v hotelovém pokoji ukazuje, že zdravotní stav hostů není hotelu lhostejný. Používání AirFree může přispět k vyšší obsazenosti a nabízí i dobrý základ v případě právního sporu. Účinnost AirFree byla potvrzená nezávislými testy.
comments powered by Disqus