Test žehličky Revlon RVST 2175E

Test žehličky Revlon RVST 2175E

Testování žehličky REVLON RVST2175E jsem plně přenechal mé drahé polovičce. Značku REVLON znala z kosmetiky. Má dlouhé vlasy a žehličku na vlasy občas používá. Po vybalení z krabice ji překvapily dlouhé žehlící desky. Mají přesně 125mm a jsou zaoblené. Zaoblené jsou také konce žehličky. Složení desek je měď a vícenásobná keramika. Po zapojení do zásuvky a nastavení teploty na 200 °C trvalo přesně 29 sekund, dokud se desky nezahřály na nastavenou teplotu. Teplota se dá plynule nastavit po 5 °C od 90 °C až do 235 °C.
Revlon RVST2175E

Délka otočného kabelu je 250 cm, takže moje polovička měla dost prostoru pro manipulaci. Líbila se jí i vlastnost žehličky, že po vypnutí a opětovném zapnutí nemusela znovu nastavovat teplotu, neboť žehlička si automaticky pamatuje poslední nastavenou teplotu.

Manželka si žehlila vlasy po umytí a vysušení. Jelikož má barvené vlasy, teplotu si nastavila na 200 °C. Při 200 °C a méně nedochází k blednutí barvených vlasů. Celé žehlení jí trvalo kolem 10 minut a bylo o něco rychlejší, než se žehličkou, kterou používá normálně. A to díky delším žehlícím deskám. Ale je třeba to nepřehánět s velikostí pramene vlasů, který se do žehlička dává, protože když se tam dá hodně, nemusí být výsledek uspokojivý. Žehlička se jí dobře držela v ruce, na povrchu žehlička nepálí. Vlasy byly po vyžehlení rovné a lesklé. Vlasy před a po žehlení na foto.

Revlon RVST2175E

Žehlička má automatické vypnutí. Pokud byste žehličku zapomněli vypnout, vypne se sama po 60 minutách nepoužívání. Po použití a vychladnutí žehličky můžete žehlicí desky uzamknout zámkem a desky zůstanou spojeny. Jediné, co manželce chybělo, je pouzdro na odložení žehličky.

Nepřehlédněte:
Legendární značky – Revlon – část 9
Revlon RVST2175E

Se žehličkou byla manželka velmi spokojená. A já mám alespoň tip na dárek k nejbližšímu svátku.
comments powered by Disqus