Škola v plném <del>proudu</del> chaosu!

Škola v plném proudu chaosu!

Školáci jsou plní energie a jejich návrat do školních lavic je doprovázen pořádným chaosem. Kromě hluku se s dětmi do škol hrnou i bakterie a viry. Zameškané hodiny přibývají a kvůli neustále se měnícím opatřením je náročné udržovat plynulou výuku. Učitelé jsou nuceni v krátkém čase vysvětlit učivo žákům, kteří musí rychle dohánět učivo z jara. Aktuální hrozba onemocnění Covid-19 a neustále se měnící nařízení vyčerpávají nejen studenty, ale i učitele. Kromě imunity jim tak klesá i schopnost soustředit se a podávat očekávané výkony. Existuje však způsob, jak si v této nelehké situaci pomoci…
AirFree

Čištění povrchů je velmi důležité, avšak, jak víme, mnoho nemocí se šíří vzduchem. Udržování sterilního vzduchu v prostředí školních tříd je velmi důležité. Efektivním řešením při eliminaci bakterií a virů však mohou být i čističky vzduchu. Čističek vzduchu je trhu mnoho a je těžké zorientovat se v široké nabídce. Ideální čistička vzduchu by však měla splňovat několik hlavních parametrů a proto by měla:

1. být téměř bezúdržbová - časté výměny filtrů by mohly být pro školu nákladné
2. být tichá - během výuky byste o čističce vzduchu neměli ani vědět
3. mít dostatečnou kapacitu podle velikosti místnosti
4. zabránit vylučování ozónu jako vedlejšího produktu
5. být schopna likvidovat nejen bakterie a plísně, ale i viry

Společnost Airfree proto vyvinula čističky vzduchu - sterilizátory přizpůsobené potřebám dnešní doby. Čističky vzduchu - sterilizátory Airfree jako jediné na trhu pracují na principu TSS technologie. Díky integrovanému termodynamickému jádru dokážou spálit všechny nežádoucí bakterie, částice, mikroorganismy a viry nacházející se v místnosti. Tato výjimečná technologie nevyužívá žádné filtry ze skleněných vláken, triklosanový papír ani jiné podobné materiály. Kromě toho dokáže efektivně redukovat nadměrný ozón vyskytující se v ovzduší.

Nepřehlédněte:
8 žen dostalo možnost vyzkoušet čističku vzduchu AirFree: jak dopadlo testování?
AirFree

Velikost a bezúdržbový styl čističek - sterilizátorů Airfree je ideální pro každou třídu. Navíc Airfree spotřebuje pouze tolik elektrické energie jako 50 wattová žárovka a ke svému chodu vyžaduje pouze elektrickou zásuvku. Nevyžaduje žádnou speciální péči ani výměnu filtrů, aby se udržela v provozu na nejvyšší úrovni.

I přesto, že čistička vzduchu může být "neocenitelným" pomocníkem v boji proti bakteriím a virům, je třeba stále se ujišťovat, že povrchy, které se každodenně používají a žáci i učitelé se jich pravidelně dotýkají, jsou pravidelně čištěné a dezinfikované. V takovém případě dokážete spolu s čističkami -sterilizátory Airfree zajistit v každé místnosti tu nejlepší ochranu.
comments powered by Disqus