Recenze Remington IPL: Konečně bezbolestná epilace s viditelnými výsledky

Recenze Remington IPL: Konečně bezbolestná epilace s viditelnými výsledky

Venkovní teploty se zvyšují a to neodmyslitelně vede ke zkracování dámských sukní a odhalování kolen. Která dívka či žena alespoň občas nezatouží mít nohy hodné přehlídkových mol? A kolik z nás se dennodenně trápí s ostrými žiletkami a pěnou na holení ve snaze se obdivovaným nohám modelek alespoň trošku přiblížit? Dámy, vyhoďte žiletky, zapomeňte na bolestivé vytrhávání chloupků a seznamte se s absolutním favoritem ve světě IPL epilace, jenž nese název Remington IPL6500 i-Light Pro. Dost bylo otravného holení a vytrhávání, světlo světa spatřil ultra moderní vynález, který přepíše budoucnost epilace! Pojďte se s tímto moderním IPL společníkem detailně seznámit a zamilujte se ještě dnes!
Takřka bezbolestná epilace s trvalým efektem
     Mučíte se v koupelně s otravnými voskovými páskami? Pořídili jste si epilátor, po jehož zapnutí vám vstávají vlasy hrůzou na hlavě? Zapomeňte na bolest i zastaralé metody odstraňování chloupků. Na náš trh konečně dorazil revoluční epilátor Remington IPL6500 i-Light Pro vhodný jak pro ženy, tak pro muže. S tímto epilátorem je odstraňování chloupků záležitostí několika mála ošetření. Oproti konkurenčním epilátorům se může Remington IPL6500 i-Light Pro pochlubit takřka bezbolestnou epilací s trvalým efektem již po několika mála aplikacích. Zhruba po 3 ošetření zpozorujete pomalejší růst nových chloupků, které jsou měkké a světlé. Na některých místech dokonce nerostou vůbec. Zhruba po 7 aplikacích se pak můžete pyšnit hebkou pokožkou, která je hodna světových předváděcích mol.

Legendární INFINITY žárovka
     Mezi největší přednosti tohoto inovativního epilátoru patří jeho INFINITY žárovka, která nabízí neuvěřitelných 65 000 záblesků! Na jednu aplikaci využijete zhruba 1000 záblesků. Pro dlouhodobé odstranění chloupků z celého těla je nutno tuto aplikaci opakovat zhruba 6x až 7x. I přesto vám ovšem zbyde dostatečná zásoba záblesků pro pozdější použití. Zhruba po roce totiž můžete zaznamenat opětovný růst chloupků. K jejichž odstranění vám však postačí již pouze jedno či dvě ošetření.

Remington IPL6500

Dlouhodobá epilace jako individuální záležitost
     Odstraňování chloupků je pochopitelně záležitostí velmi individuální, někomu na úvod postačí čtyři aplikace, někdo si sen o dokonale hladkém těle splní třeba až po 10 opakováních. V zásadě se ovšem jedná o velmi šetrný a pohodlný způsob, který vás opět přiblíží ke snu o vlastní dokonalosti bez nutnosti návštěv kosmetických studií, zdlouhavých a mnohdy i bolestivých procedur.

Nepřehlédněte:
Zapomeňte na vosk! Nyní se epiluje takřka bez bolesti pomocí IPL
Další přednosti epilátoru IPL6500 i-Light Pro
     Remington IPL6500 i-Light Pro disponuje speciálním nástavcem na tvář, komfortní a prakticky bezbolestné užívání je v tomto případě stoprocentně zaručeno. Kromě jiného je epilátor vybaven také senzorem citlivosti pokožky, který dokáže okamžitě vyhodnotit, zda je možné použít jej na konkrétní část těla. Nepříjemného podráždění, alergické reakce nebo dalších nežádoucích účinků se proto nemusíte zbytečně obávat. Kromě toho může epilátor používat více osob v domácnosti, čímž jsou minimalizovány výsledné náklady na nezbytnou kosmetickou péči. Pokud přesáhnete limit již výše zmiňovaných 65 000 záblesků, není problém pořídit náhradní lampu a epilátor vesele používat dál.

Remington IPL6500

Má epilátor Remington IPL6500 i-Light Pro také nějaké nedostatky?
     Nic není pouze černé nebo bílé a to samé platí také pro tento IPL epilátor. Na epilaci celého těla musíte myslet s dostatečným předstihem. Aplikace, které povedou k úplnému odstranění nežádoucích chloupků je nutno rozdělit zhruba do horizontu 2 měsíců, během kterých bychom se měli vyvarovat přílišným slunečním paprskům. Plánujete-li letní dovolenou, je ideální začít s epilací právě teď! IPL epilátor Remington IPL6500 i-Light Pro je také určen zejména pro osoby se světlou pokožkou a tmavšími chloupky, u nichž je obecně dosahováno těch nejlepších výsledků.

Jak IPL epilátor používat?
     Ovládání samotného epilátoru je velmi jednoduché a intuitivní. Zhruba 24 hodin před plánovanou epilací doporučujeme pokožku zbavit chloupků klasickým holením a následně ji nechat zklidnit.  Epilovat pokožku je vhodné po koupeli, kdy je suchá a zbavená všech nečistot. Samotnou epilaci potom zvládnete během jednoho oblíbeného seriálu. Po použití epilátoru se zhruba po dobu 24 hodin nedoporučuje horká sprcha, ošetření deodorantem ani nanášení krémů. Pokožka by mohla nepříjemně zarudnout, což je jeden ze znaků jejího podráždění.

Remington IPL6500

Zkušenosti s epilátorem Remington IPL6500 i-Light Pro
     Jelikož je tento model epilátoru velmi oblíbený, poprosili jsme několik našich zákaznic o sdílení vlastních poznatků a zkušeností. Zde jsou jejich odpovědi:

Nepřehlédněte:
IPL epilátory: jejich vývoj v čase + aktuální nabídka pro sezónu 2015
Jana M., Brno
„Epilátor Remington IPL6500 i-Light Pro jsem dostala jako narozeninový dárek. Po prvotní nedůvěře a skepticismu, který ve mně vyvolaly jeho předchůdci, jsem se mu rozhodla dát šanci. Jelikož mám poměrně tmavé chloupky, jejich úbytek jsem zaznamenala hned po několika málo ošetřeních. Nyní se již mohu pyšnit hladkou pokožkou a netrpělivě vyhlížím nějakou pěknou letní dovolenou.“

Monika S., Hořovice
„Tento model epilátoru mohu vřele doporučit všem ženám, které obtěžuje klasické holení a bolestivé vytrhávání. Již po šesti aplikacích jsem na svém těle prakticky neobjevila jediný chloupek. Nyní je to zhruba čtvrt roku od poslední aplikace a pocit hebké pokožky u mě stále přetrvává. Přesto, že cena epilátoru není nejnižší, s odstupem času ji považuji jako skvělou investici!“

Splňte si sen o hladké pokožce i vy!
     Začněte řešit přípravu na letní sezónu včas a vybavte se moderní zbraní, proti níž nemají ostatní epilátory sebemenší šanci! Epilátor Remington IPL6500 i-Light Pro pořídíte v e-shopu vždy za 8 299 Kč, což je v porovnání s pravidelnou návštěvou kosmetických salonů prakticky zanedbatelná částka.
comments powered by Disqus