Prevence je lepší než léčba – Airfree a nemocniční prostředí

Prevence je lepší než léčba – Airfree a nemocniční prostředí

Jste často podráždění? Nemůžete se koncentrovat? Bolí vás hlava, škrábe v krku, lechtá vás v nose, nemůžete dýchat či vás svědí oči? To vše může mít jednoduchou příčinu a tou je znečištěný vzduch.
Množství škodlivých bakterií lze snížit o 90 procent
     Podle amerického úřadu pro ochranu životního prostředí EPA může znečištění vzduchu v uzavřených prostorách představovat až stonásobné zatížení lidského organismu oproti normálu. Faktory přispívající ke znečištění, jako vysoká koncentrace lidí, nevhodná izolace stěn či příliš mnoho organických materiálů, jako jsou knihy, spisy a textilie, většinou nedokážeme ovlivnit. A tak kontaminovaný vzduch plný alergenů a hub dráždí naše oči, krk i nos. Způsobuje bolesti hlavy i celkovou slabost. Může vyvolat astma, bronchitidu, kašel a někteří lidé mají i problém s koncentrací.

AirFree v nemocnic     Pokud takto znečištěný vzduch má takové účinky na zdravého člověka, představte si, jaké škody může napáchat například v nemocničním prostředí, kde jsou lidé mnohem zranitelnější.

Prevence je lepší než léčba
     Patogeny se mohou šířit mnoha způsoby, od vlhkého vzduchu, přes kožní šupinky pacientů a mediků, kašlem i kýcháním. Je dokázané, že více než 80% všech infekcí chirurgických ran způsobí pacientům špatná kvalita vzduchu. Následkem nemocničních infekcí jsou nejen vysoké finanční náklady na jejich léčbu, ale může dojít i ke ztrátě života.

Nepřehlédněte:
8 žen dostalo možnost vyzkoušet čističku vzduchu Airfree: jak dopadlo testování?
     Proto lepším řešením, než následná medicínská péče, je prevence nemocničních infekcí, která je lacinější a efektivnější. Opatřeními, která zabezpečí lepší nemocniční hygienu a udrží infekce pod kontrolou, by bylo možné ušetřit nemalé prostředky na zbytečné léčení infekcí, které nemusí vzniknout.

     Důležitým patogenem, který je třeba v nemocnicích eliminovat, je například stafylokok, který způsobuje různé infekce, od mírných zápalů kůže až po život ohrožující sepse. Nebezpečné jsou i plísně. Ze všech hub, které způsobují onemocnění u člověka, žádná není tak rozšířená jako rod Aspergillus. Aspergily jsou všude. Hlavně ve vzduchu a v prachu. Hlavní vstupní cestou pro aspergily je dýchací trakt. Většina lidí je proti rozvoji takovéto nemoci přirozeně imunní. U pacientů léčených kortikosteroidy či u imunodeficientních pacientů je ale tato schopnost výrazně snížená.

Airfree likviduje bakterie i houby
     Je dokázáno, že čistička vzduchu Airfree dramaticky snižuje vzdušnou mikrobiální zátěž. V mnoha mikrobiologických testech v reálných podmínkách běžného života, vykonaných nezávislými laboratořemi podle ISO 17025, byla redukce bakteriální a houbové zátěže vzduchu prostřednictvím Airfree téměř 90%.

Testy potvrdili, že jeden přístroj Airfree dokáže v místnosti velké 46 m², kde se pohybují lidé, zlikvidovat až 96 % vzdušných bakterií a hub. Ničí mikroorganismy bez ohledu na jejich nakažlivost a velikost. K tomu má úplně tichý chod a nepotřebuje žádnou údržbu ani filtry, které by bylo třeba vyměňovat. Přitom investice do tohoto zařízení nepřesahují ani 10 procent investicí například do nové klimatizace a navíc nemusíte shánět ani platit žádnou instalaci a následně ani žádnou údržbu přístroje.

Nepřehlédněte:
Opravdu Airfree funguje? – zkušenost jednoho z nás
     K tomu Airfree také redukuje toxický ozon. Výjimečná efektivita patentované Airfree technologie kombinuje excelentní termodynamiku s vysokou efektivitou keramického jádra, které zachycuje a spaluje mikroorganismy ze vzduchu při teplotě téměř 200 stupňů.

AirFree v nemocnici

Výhody Airfree
- Ničí mikroorganismy bez ohledu na jejich nakažlivost či velikost
- Redukuje toxický ozon
- Úplně tichý chod, který neruší pacienty
- Není potřeba žádná údržba, žádné toxické filtry, které se mění  
- Není potřeba žádná instalace
- Nízké nákupní a operační náklady
comments powered by Disqus