Poznejte rozdíl mezi čističkou a zvlhčovačem vzduchu

Poznejte rozdíl mezi čističkou a zvlhčovačem vzduchu

I když se mnohým z nás líbí představa čistšího vzduchu, mnoho lidí nesprávně identifikuje rozdíl mezi čističkou a zvlhčovačem vzduchu. Tento chaos je často způsoben nejasnými příznaky, jako je kašel, suchá pokožka, citlivé průdušky a jiné astmatické či alergické projevy. Jejich příčinou může být stejně suchý vzduch v místnosti, jakož i nežádoucí organismy poletující ve vzduchu či nebezpečné plísně. Nesprávně "diagnostikována" příčina vašich zdravotních potíží může mít za následek, že si koupíte zařízení, které nenabízí výhody, které hledáte. Pokud jste zvědaví, jaké jsou rozdíly mezi čističkou a zvlhčovačem vzduchu, neváhejte číst dál!
AirFree

Nezaměňujte si tyto pojmy
Mnozí z nás si zaměňují pojmy čistička vzduchu a zvlhčovač vzduchu. Přesto jsou tyto dvě zařízení zcela odlišné. Každé z těchto zařízení nabízí své vlastní jedinečné výhody a každé zařízení je vhodné pro různé specifické požadavky spotřebitele. V dalších bodech vám odhalíme hlavní rozdíly mezi zvlhčovačem a čističkou vzduchu.

Když srovnáváme čističku a zvlhčovač vzduchu, je důležité myslet na to, při jakých problémech mohou jednotlivá zařízení pomoci. Jak napovídá samotný název, zvlhčovač ze vzduchu odstraňuje pouze vlhkost. Na druhé straně čistička vzduchu snižuje riziko vzniku plísní a odstraňuje bakterie a alergeny nacházející se ve vzduchu. Takže pokud trpíte alergiemi a chystáte se použít zvlhčovač vzduchu, saháte po nesprávném produktu. Také je rozdíl v tom, že čistička může "běžet" nepřetržitě, zatímco zvlhčovač by neměl. Jak jsme již zmínili, oba produkty mají své vlastní odlišné výhody.

Každé zařízení má svoje výhody
Čistička vzduchu ničí organismy nacházející se ve vzduchu a může snížit množství nečistot, které zhoršují infekční choroby. Například během období šíření koronaviru stojí koupě čističky vzduchu za zmínku. Čistička vzduchu může fungovat nepřetržitě bez jakýchkoliv komplikací. Zvlhčovač by naopak neměl fungovat nepřetržitě. Při porovnávání je opravdu důležité myslet na to, že jeden skutečně čistí váš vzduch, zatímco druhý ho jen zvlhčuje.

Nepřehlédněte:
8 žen dostalo možnost vyzkoušet čističku vzduchu AirFree: jak dopadlo testování?
Zvlhčovač vzduchu může v určitých oblastech také snížit šanci šíření plísní, například regulací vlhkosti. Plísně mohou způsobovat zdravotní problémy a to zejména pokud máte sníženou imunitu, jste starší, trpíte astmatem nebo máte jiné zdravotní potíže. Spóry plísní také mohou způsobovat podráždění nosu a úst. Zvlhčovač vzduch čistit nebude, avšak nabízí celou řadu jiných výhod. Vlhkost produkovaná zvlhčovačem vzduchu může pomoci uvolnit hleny při nachlazení či alergii. Navíc, během zimních měsíců navrací suché a podrážděné pokožce elasticitu.

AirFree

Který produkt „sedí“ vašim potřebám?
Když přijde řada na výběr mezi čističkou a zvlhčovačem vzduchu, výběr ideálního zařízení bude záviset na vaší specifické situaci a potřebám. Pokud chcete vzduch ve vaší domácnosti zvlhčit, můžete sáhnout po zvlhčovači vzduchu. Pokud se chcete zbavit alergenů, bakterií či plísní, měli byste investovat do čističky vzduchu. Ta bude fungovat skvěle i když trpíte infekčním či autoimunitním onemocněním. Pokud se rozhodnete, že to co hledáte, je čistička vzduchu, neváhejte a vyzkoušejte například čističky - sterilizátory vzduchu Airfree.

Čistička  - sterilizátor vzduchu Airfree vám může pomoci účinně bojovat s příznaky astmatu a jinými alergickými projevy, které mohou vznikat i v důsledku suchého vzduchu v místnosti. Často si tak můžeme splést příčinu vzniku našich potíží. Čističky - sterilizátory vzduchu Airfree však pracují na principu termodynamické technologie TSS, která namísto filtrů využívá spalovací těleso. Díky tomu jsou prakticky bezúdržbové ale vysoce účinné při odstraňování alergenů, plísní a dokonce virů. Výhodou je variabilnost produktů, díky čemuž si můžete vybrat ten správný přístroj vhodný do vaší domácnosti. Důležitým parametrem při správném výběru je rozměr místnosti, podle které spolehlivě vyberete přístroj s adekvátním výkonem. Airfree představuje dlouhodobé řešení pro lidi trpící alergiemi či lidí se sníženou imunitou, kteří jsou náchylní na virová onemocnění.
comments powered by Disqus