Otázky a odpovědi k AirFree čističkám vzduchu

Otázky a odpovědi k AirFree čističkám vzduchu

Stojíte před otázkou, zda potřebujete čističku vzduchu? Na jakém principu pracuje, kde se Vám bude hodit a kam ji umístit? Rozhodování vám určitě ulehčí přečtení nejčastěji kladených otázek. Pokud mezi nimi nenajdete odpověď na tu vaši, neváhejte a napište nám ...
1. Má Airfree vedlejší účinky?

Ne. Nová technologie Airfree využívá teplo na čištění vzduchu. Nemá žádné vedlejší účinky, nevyzařuje žádné emise, žádné ióny a nevytváří žádné nové částice. Airfree® lze používat ve všech domácnostech a kancelářích. Bez přerušení, hluku nebo znečištění soustavně čistí ovzduší.


2. Můžu Airfree používat ve vestavěné skříňové komoře?

Ano, pokud má alespoň 10m³*. Airfree® by neměla být umístěna pod poličkami nebo založená, protože to snižuje její účinnost.


3. Můžu používat Aifree v klimatizované místnoti?

Ano.

Nepřehlédněte:
Všechno o Airfree

4. Jak poznám, že Aifree stale pracuje?

Zkontrolujte horní část. Pokud je teplá, Vaše Airfree stále funguje


5. Můžu umístit Airfree do chodby, pokud chci, aby pročistila celý dům?

Ne. Airfree sníží znečištění jen v  prostoru chodby.


6. Můžu umístit Airfree do zavřené místnosti?

Ano.  Prosím, pamatujte, že daná místnost musí mít objem min. 10m³ 

7. Můžu přenášet Airfree z jedné místnosti do druhé?Airfree musí být zapojené v jedné místnosti 24 hodin denně. Patentovaná technologie Airfree pracuje postupně a její cyklus se nesmí přerušit . Přemisťování z jedné místnosti do druhé způsobí opětovnou kontaminaci místnosti. Prosím, podívejte se na otázku č. 9 níže.

8. Měl bych Airfree vypínat, když odcházím z domu?

Ne. Airfree musí být neustále zapnuté.

Nepřehlédněte:
Opravdu Airfree funguje? – zkušenost jednoho z nás

9. Co se stane pokud je Airfree odpojeno nebo dojde k výpadku?

Čas potřebný na opětovnou dekontaminaci místnosti bude přibližně stejný jako tomu bylo při předešlém zapojení..


10. Měří CADR efektivitu Airfree?

Ne, vůbec ne. CADR není úzpůsobená měřit úspěšnost Airfree technologie.
Pečeť AHAM (běžně se nacházející na zadní straně čistících prostředků) jmenuje seznam 3 úrovní dodávání čistého vzduchu.-Clean Air Delivery Rate (CADR) - jednu pro cigaretový dým, jednu pro pyl a jednu pro prachové částice. CADR indikuje objem čištěného vzduchu dodaného čističem ovzduší. Čím je vyšší znečištění ovzduší, tím rychleji čistící jednotka pročišťuje okolí. Hlavní důvod, proč CADR není vhodný na hodnocení Airfree je ten, že Airfree nefiltruje ale ničí. CADR hodnotí jen objem přefiltrovaného vzduchu, jak je výše uvedeno. CADR neměří úroveň ničení bakterií, virů, mikroorganismů, pylových částic. Tato měření jsou možná jen v mikrobiologické laboratoři. Airfree ničí (nejen zachytává nebo přitahuje na jiný povrch) všechny mikroorganismy, bez ohledu na to, jak jsou malé. 99,99% všech mikroorganismů je při procházení patentovaným keramickým jádrem zničeno.


11. Eliminuje Airfree bakterie a viry?

Ano. Na rozdíl od jiných čističek ovzduší na trhu, Airfree® je účinnější při eliminaci malých mikroorganismů, které jsou prouděním vzduchu hnané do jeho vyhřátého keramického jádra.


12. Jak Airfree ničí roztoče?

Redukce plísní v prostředí způsobí snížení počtu roztočů závislých na plísních. Airfree také ničí škodlivé toxin a houby, které roztoči uvolňují ve výkalech a tak spouští alergickou reakci.

Nepřehlédněte:
IFA 2015: AirFree ORB

13. Jak Airfree ničí houby?

Jak už bylo řečeno, Airfree eliminuje mikroorganismy ve vzduchu včetně houbových spór. Eliminace spór snižuj pravděpodobnost vytvoření nových kolonií a postupně snižuje počet spór a hub..

Podívejte se na nezávislý test na našich webových stránkách.

14. Redukuje Airfree zápach z tabáku?

Ano, Airfree  redukuje všechny druhy organického zápachu v atmosféře včetně tabákového zápachu.


15. Jak Airfree ničí viry?

Tyto mikroskopické organismy jsou jednoduše eliminované v keramickém jádře Airfree. Teplota uvnitř kapilár keramického jádra je mnohem vyšší než je potřeba k jejich spálení a je Vaším největším pomocníkem při prevenci dýchacích potíží.


16. Vyvolává Airfree nějaké změny ve vlhkosti pokoje?

Ne.


17. Vypouští Airfree nějaký plyn nebo chemikálii?

 Ne. Sterilizační proces Airfree je přirozený. Prosím podívejte se na naši webovou stránku, kde se nachází prokazatelné testy.


18. Zahřívá Airfree místnost ?

Ne. Airfree nezvyšuje zaznamenatelně teplotu v místnosti. Pro názornou ukázku, 2 zapojené Airfree zařízení vyprodukují asi tolik tepla jako prítomnost člověka v místnosti ve stejně dlouhém časovém úseku.


19. Potřebuje  Airfree výměnu filtru?

Ne.


20. Zasahuje Airfree světlo do jeho sterilizační funkce?
Ne. Noční sěetlo má jen estetický efekt a může být jednoduše využitjé ako noční lampička v ložnici nebo dětských pokojích.

21. Co se děje s organismy po jejich spálení?

Základními složkami všech živých organismů jsou uhlík, kyslík a dusík. Produkty Airfree vytváří teploty 200º C . Při těchto teplotách by měly všechny základní složky podléhat spálení, jehož výsledkem je uvolěnění CO2(stejný vedlejší produkt, jako naše dýchání) a vody. Některé částice uhlíku (nebo prachu) tento proces moh ou překonat nespálené. Pokud by v ovzduší setrvaly nezničené alergeny i po procesu spalování, tyto alergeny prošly denaturacií, procesem vyúsťujícím ve změnu komformity a ztrátu funkce. Chceme poznamenat, že mluvíme o reakcích na mikrospické úrovni, takže samotný proces ani jeho výsledné produkty nezaznamenáme, takže v tomto případě není nutné se starat o údržbu zařízení.Nenašli jste odpověď na svou otázku? Neváhejte a napište nám...
comments powered by Disqus