Opravdu Airfree funguje? – zkušenost jednoho z nás

Opravdu Airfree funguje? – zkušenost jednoho z nás

Čističkám vzduchu značky Airfree může být pro běžného spotřebitele těžké uvěřit. Jejich práci volným okem nevidíme, neslyšíme ani necítíme. Jediný způsob, jak si můžeme ověřit jejich fungování (pokud doma nemáme mikrobiologickou laboratoř) je nechať Airfree pracovat a sledovat pozitivní účinky na našem zdraví. Zda Airfree opravdu funguje a jaká má s touto čističkou vzduchu zkušenosti jsme se zeptali jednoho z prvních majitelů čističky vzduchu s patentovanou technologií Airfree na Slovensku - Viktora Bódiho.
Proč jste se rozhodl právě pro čističku vzduchu Airfree?
AirFree v detskej izbe     Syn má alergii a je velmi náchylný na nemoci. Viděl jsem prezentacia rozhodl se, že stojí zato vyzkoušet, zda Airfree synovi opravdu pomůže. V rozhodnutí pomohlo i to, že právě pro alergiky byla vymyšlena.

A jaký byl výsledek tohoto experimentu?
     Syn brával antibiotika minimálně dvakrát ročně na zápaly dýchacích cest, předtím než jsme si koupili Airfree. Teď i když nastydne, je do tří dnů zase úplně fit. A hlavně poslední tři roky vůbbec nebral antibiotika, tedy od svých 10 let.

Kde máte čističku vzduchu Airfree umístěnou?
     Čistička je v dětském pokoji u stěny, ne v roku, ale uprostřed stěny. Pokoj má přibližně 15m² a čistíčka je stále na tom stejném místě, nepřesouváme ji.

Nepřehlédněte:
Všechno o Airfree
Nepřekáží Airfree synovi při hraní?
     Ne, vůbec není problém s tím, že by Airfree nějak překáželo nebo narušovalo nepořádek, který má v pokoji. 

Výrobce  doporučuje mít puštěnou čističku vzduchu 24 hodin denně, 365 dní v roce. Dodržujete to?
     Čističku máme nonstop puštěnou jen v kritickém obodobí, co se nemocí týká. Jinak si ji pouštíme jen večer, když jsme všichni doma. V létě, kdy je nejméně rizikové období je Airfree úplně vypnuté.

Výrobce avizuje bezúdržbovou technologii a s tím spojené nulové náklady na provoz. Nemusíte si kupovat žádné náhradní náplně ani filtry. Přeci jen ale Airfree k provozu potřebuje elektřinu. Změnila se výrazně vaše spotřeba v době, kdy jste začali používat Airfree?
     Vůbec jsme nepostřehli, že by nám kvůli Airfree stoupla spotřeba elektřiny.

AirFree v detskej izbe

Jaké jsou podle Vás největší výhody Airfree? 

     Evidentně výborně čistí vzduch a navíc je úplne tichá, není slyšet absolutně žádný zvuk a je dobré, že trošičku svítí. Syn alespoň nemá v pokoji v noci úplnou tmu, už si na to zvykl.

Nepřehlédněte:
Je v nemocnicích skutečně zdravý vzduch? Co jsme zjistili o jeho čistotě
Máte další otázky na reálného uživatele? Nebojte se položit otázku dole pod článkem v diskusi.
comments powered by Disqus