Krásné romantické lokny za pár minut s kulmou REVLON Pro Collection Salon Long-Last Curls and Waves Styler

Krásné romantické lokny za pár minut s kulmou REVLON Pro Collection Salon Long-Last Curls and Waves Styler

Jako influncerka jsem byla vybraná do týmu nezávislých testerek, abych nestranně otestovala produkty a napsala své postřehy, pocity, zkušenosti.
Jsem mladá maminka dvou malých, akčních holčiček. Ale jako každá žena, se chci líbit a být krásná. Nejen pro své vzdálené i blízké okolí, ale hlavně pro svého manžela. Tím, že jsem se stala maminkou, přeci neznamená, že bych se měla obléct do tepláků a nemohla o sebe pečovat. A to slovíčko pečovat myslím ve všech ohledech. Nákupem hezkého oblečení, přes líčení, relax ve vaně, až po vlasy.

Já vlastním vlasy opravdu hodně jemné, řídké, s délkou pod ramena. Snadno se mi zacuchají a celkově působí nehezkým dojmem. A tak neustále zkouším nad svými vlásky vyzrát.

Dříve jsem používala každý večer natáčky, ale to jsem pak vypadala spíše jako pudl. Ne jeden člověk po mě koukal tázavým pohledem. Poté jsem si začala dělat přes večer copánky, to už byly ráno kudrlinky mnohem přirozenější. Přišel na řadu i drdol, ovšem mé znepokojení stále přetrvává. Pořád to není to pravé ořechové.

Nepřehlédněte:
Legendární značky – Revlon – část 9
Dostal se mi do rukou nový pomocník. Kulma od značky REVLON. Asi jsem se zamilovala. Je opravdu nádherná a designově se moc povedla. Už od pohledu vypadá naprosto luxusně - černá pogumovaná rukojeť a zlatý povrch tubusu. Vždycky jsem se obávala všelijakého nastavení, a že si spálím vlasy. S touto kulmou to ale nehrozí. Ovládá se naprosto snadně funkcí on/off, má 20 teplotních nastavení a teplota lze nastavit až do 200°C!

Revlon RVIR1159

Vynikající výsledky? No co Vám budu povídat.. Snadno a rychle! Já nejsem ten typ ženy, že bych ráno musela stát hodiny u zrcadla. Hlavně mi na to schází ten čas. Veškerá péče o sebe samou přichází až hodně pozdě večer, po usnutí dětí. Ráno jsem zvyklá v první řadě udělat dětem snídani, vyčistit si zuby, obléct všechny, sobě nanést krém na obličej, řasenku, rtěnku, rozmotat vlasy z drdolu apod. A šup starat se dále o děti. Ovšem! Tato kulma Vám vytvoří dokonalé lokny opravdu již do pár minut.

Jak jsem psala výše, s hodně kudrnatými vlasy jako pudl mé vlasy vypadaly, jak to jen popsat, divně. A to je právě to kouzlo kulmy REVLON. Každá žena si udělá lokny dle své představy. Toužíte po hodně hustých loknách? Tak prosím, stačí nastavit k horní hranici stupňům. Chcete mít spíše něžné lokny? Stačí ubrat na teplotě, nechat působit kratší dobu a můžete začít kouzlit.

Revlon RVIR1159

Co se mi obzvláště líbí, je uchycení vlasů pomocí kleští. Některé kulmy kleště nemají. Jednu takovou jsem dříve vlastnila a ne jednou jsem si popálila prsty. A to pěkně bolí. S touto kulmou REVLON se mi to už stát nemůže. Kleště snadno uchytí jednotlivé pramínky vlasů a natočí do požadovaného tvaru. A nejen, že mi u mé předchozí kulmy scházely kleště, scházel mi také stojánek. Tato kulma stojánek má, a tak se Vám nemůže stát, že byste si spálili povrch podkladu, na kterém kulmu máte položenou.

Nepřehlédněte:
6 nejšílenějších mýtů o kvalitě vody ze studny: Je opravdu zdravější než kohoutková a lepší než balená?
Kulmu používám okolo 140/160°C. Natáčím pramínek po pramínku. U každého natočení pramínku si napočítám do desíti a kleště otevřu. Následně aplikuji fixační sprej na vlasy a je hotovo. Kulmu nepoužívám každé ráno, ale obden. Povrch kulmy obsahuje měď a zlato, které uzavřou teplotu ve vlasech, čímž zabezpečí dlouhotrvající styling. Takže i na druhý den po použití kulmy na poměrně nízké a k vlasům šetrné teplotě mám stále zajímavě, jemně zvlněné vlásky. A je mi líto ty jemné kudrlinky rozčesávat a opět natáčet.

Já jsem s kulmou moc spokojená a doporučuji jí všemi deseti. Nicméně se můžete podívat na přiloženou fotografii a posoudit sami. Takové romantické vlnky jsem vytvořila přesně za 9 minutek - stopovala jsem na hodinkách! Pro mě je tato kulma mým malým zachráncem. Nedovedu si představit jít ven bez vlnitých vlasů v rozpuštěném stavu - bez gumičky. Kdo také vlastní řídké, jemné vlásky, určitě mi rozumí.

Revlon RVIR1159

Musím podotknout, že se lokny nelíbí jen mě, ale hlavně mé drahé polovičce, manželovi. Vždy se oblíkám, líčím a celkově se o sebe starám tak, abych se líbila hlavně partnerovi. A to nyní svůj účel plní a já můžu být spokojená, že mé starosti s vlasy konečně skončily.

Jestli Vás zajímá něco, co jste se v tomto článku nedozvěděli, neváhejte mi napsat na můj Insta profil. Ráda na vše odpovím. Už teď se těším na další články.

Nepřehlédněte:
Nehrajme si na velbloudy! Raději dodržujme desatero pitného režimu
Revlon RVIR1159
comments powered by Disqus