Konec nevzhledných vlasů se žehličkou na vlasy od Revlonu Salon Straight Copper Smooth

Konec nevzhledných vlasů se žehličkou na vlasy od Revlonu Salon Straight Copper Smooth

Ahoj jmenuji se Lucka, mám dvouletou dcerku Nikolku a společně máme na Instagramu blog, kde sdílíme náš život. Jako blogerka jsem byla vybrána do teamu nezávislých testerek a mou úlohou je tedy nestranně napsat své pocity a zkušenosti s vybranými produkty. Jako první produkt na testování jsem si zvolila žehličku na vlasy od značky REVLON RVST2175E Salon Straight copper smooth, jelikož mám nepoddajné vlasy a žehličku používám denně.
Čím je tato žehlička výjimečná?
Žehlička má prodlouženou 125 mm dlouhou žehlící plochu, která vám zaručí skvělý a rychlý výsledek, hlavně pokud máte dlouhé a hodně husté vlasy jako já. Zaměřila jsem se na čas, jak dlouho mi bude trvat důkladné vyžehlení vlasů. Při pomalém a k vlasům šetrném žehlení při teplotě 130°C mi to trvalo 13 minut. Při použití vyšší teploty se pak doba žehlení zkrátila na mých vlasech na 7 minut.  Takže si myslím, že každý z nás si najde 7 minut pro krásné a rovné vlasy. Navíc se žehlička zahřeje na požadovanou teplotu za pouhých 10 vteřin a LCD displej Vám indikuje připravenost žehličky k užívání.

Revlon RVST2175E

Žehličku si můžete nastavit od 80°C až po profesionálních 235°C! Vysoká teplota se díky inovativnímu měděnému povrchu s trojitou keramickou vrstvou rovnoměrně a rychle rozloží na celé žehlící ploše. Což chrání Vaše vlasy před vysušením. I při mém častém využívání jsem vlasy neměla suché. Naopak, vlasy vypadaly krásně a měly lesk. To jsem při používání původní žehličky vůbec neměla.

Hrany žehličky jsou zaoblené, vytvářet si tak můžete buď vlny, nebo žehlit vlasy do rovna. Tak ji používám já. Nemám vyloženě vlnité vlasy, ale spíše velice nepoddajné, protože i přes rozčesání mi dost trčí, či se vlní každý na jinou stranu. Proto tedy volím vlasy rovné, navíc vlnité vlasy mi vzhledem ke kulatému obličeji vůbec nesluší a s rovnými vlasy se cítím krásně a tato žehlička jim dodává zdravý vzhled. Perfektní funkce je také inteligentní systém tepelné paměti, kdy jsem nemusela přemýšlet, jaká teplota mi nejvíce vyhovovala, ale měla jsem ji tam uloženou z posledního žehlení.

Nepřehlédněte:
Legendární značky – Revlon – část 9
Revlon RVST2175E

K žehličce patří také profesionální otočný kabel, který mi velice vyhovoval, protože mi nikde nepřekážel a nezasahoval do žehlení, skvěle se otočí vždy tak, aby nebyl na obtíž. Skvělá je i jeho délka, kdy mi krásně dosáhl i do vzdálenější zásuvky. Jednoduché tlačítko ON/OFF zase zajistí okamžité zapnutí či vypnutí a pokud náhodou zapomenete žehličku vypnout, nemusíte mít strach, po 60 minutách se vypne zcela automaticky. Pro mě jako pro mámu je obrovská výhoda zámek destiček, které velice jednoduše zamknete pouhým posunutím prstu nahoru, či odemknete posunutím palce dolů. Nehrozí tak nebezpečí, že by se dítě spálilo. Bonus už je jen její krásný design a úžasná lehkost, velikost je akorát a praktičnost 100 %.

Myslím, že tuto žehličku by měla vlastnit každá žena, která má stejný problém s nepoddajnými vlasy jako já, protože mi rozzářila nejen vlasy, ale také úsměv, neboť se s rovnými vlasy cítím mnohem lépe. Navíc značka Revlon je tu s námi už od roku 1932, tudíž rozumí kráse a jejímu vlivu na naše životy. Určitě touto žehličkou neurazíte ani, když ji věnujete jako dárek, rozhodně ji velice doporučuji.

Revlon RVST2175E

Pokud vám byl můj článek užitečný nebo vás zajímá něco, co jste tu nenašli, můžete mě kontaktovat na mém Instagramovém profilu.
comments powered by Disqus